Качка в тапцях• 07 мая 2024
Чи можна пригощати половиною паски?
Знайома в церкву на освячення корзинок принесла мені пів паски відрізаної ніби сама пекла і я маю спробувати. Хотіла в мою корзинку вкинути , я не дала, сказала дякую не треба, ледве відбилася від її гостинця.
Дівчатка , таке питання то що таке було ?
Навіщо мені відрізана половина паски? Невже на цілу маленьку не хватило тіста раз вже так їй хотілось мене пригостити чи то з якоюсь другою ціллю була та половина?
Качка в тапцях
• 07 мая 2024
Ответ дляРаспутница
Скажіть чесно. Якби вона дала цілу, ви б все одно її б викинули?
В мене вдома є кому їсти окрім мене , та мені навіть стидно було нести від подруги додому такий презент.
Распутница• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Нічого поганого вона не хотіла вам зробити, поробити чи ще щось.
Може трохи жадібна подруга, тотзробіть висновки та і все)
Качка в тапцях
• 07 мая 2024
Ответ дляjulia-678c
фото
Ну й шо? В мене вдома зараз повно родичів , ніхто б її цілу паску не викинув, я б не їла але прийняла б ту паску , бо людина старалась пекла .
ТигрЛьвович• 07 мая 2024
Ответ дляКачка в тапцях
Мені від неї зовсім нічого не треба, я достатньо забезпечена, мене паски свої були , просто чого саме половина
Тому що другою половиною вона це когось пригостила, нє?
Щира українка• 07 мая 2024
Ответ дляВеккy
Конечно жлобы. Паска не весит 5 кг. Слава богу я с таким не сталкивалась. Оказывается это норма 😁 так же можно и пол конфеты принести , пол шоколадки
И не говорите. Даже не представляю кого то из знакомых, кто бы додумался пол паски принести