ТочноБудет• Изменено 07 мая 2024
Протерміновані ліки
Скільки можна приймати протерміновані ліки після терміну придатності?
Є спрей від алергії до 10/2023р.
В аптеках ціна 400+
Для мене зараз це дорого.
Чи можна використовувати протермінований, чи він вже не діє?
Загальний термін придатності: 3 роки
Є спрей від алергії до 10/2023р.
В аптеках ціна 400+
Для мене зараз це дорого.
Загальний термін придатності: 3 роки
Нічний дожор• 07 мая 2024
Ответ дляЗараз все скажу
ну как минимум это гормон, не балуйтесь
для чого тоді взагалі приймати гормони, коли вони такі опасні?
Зараз все скажу• 07 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
так не приймайте, хтось вас насильно заливає тими краплями і таблетками? Люди приймають бо є показники для прийому, чи ви думаєте це от нефіг робить?
Зараз все скажу• 07 мая 2024
з теми чи можна приймати прострочені ліки до питань навіщо їх взагалі примати... Цирк на дроті. Не можна приймати ліки у яких вийшов термін придатності, не можна!
Совбез• 07 мая 2024
Я працювала на фарм.заводі.
При наближенні закінчення терміну придатності препарат повертався на завод. Розпаковувався, брався зразок і передавався на аналізи в держ.лаборатрію. Через добу отримували результат, що АФІ дієздатний. Препарат пакувався в нові блістери, ставилася ’сьогоднішня’ дата виготовлення і термін придатності і препарат їхав до аптек.
Аналіз робився формально. Є контроль за кількістю виготовленої сировини, цим аналізом пояснюється, чому завод зробив 100 пачок, а в продажу 150.
Синтетика не псується. Не може синтетика бути 3 роки ’хорошою’, а потім - раз і стала поганою. Особисто директор з виробництва і якості розповідав всю ту хімічну хімію своєю проф.мовою, а потім для мене, фінансиста, простими слова пояснив.
Совбез• 07 мая 2024
Ответ дляIsa Dora
А с сыром что происходит? С мясом?
органіка і синтетика - розумієте різницю?
ЯспАкойнаЯ• 08 мая 2024
Ответ дляНічний дожор
так, це для маркетингу. наприклад вода для іньєкцій, що з нею станеться в герметичній скляній ампулі?
І я так кажу))