буреЛОМКА• 07 мая 2024
Что означает формулировка
Не підлягає військовому обліку?
Нічого не означає. На військовий облік навіть жінок і дітей поставлять:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3531937
Всіх жінок від 17 років до 60 років внесуть в реєст військовозобов´язаних.
Навіть на дітей зазіхають. З 17 до 18 років це неповнолітня дитина.
Обіцяють потім повидаляти дані, але на практиці вся інформація, яка потрапляє в реєстри, назавжди залишається в реєстрах.
Не для того інформацію вносять в реєстри, щоб потім видаляти. Адже майже всім зрозуміло, що 17-річна дитина не може бути військовозобов´язаною.