Фляшка на трьох• 07 мая 2024
Жінка хоче записати дитину на колишнього чоловіка
Коротко про ситуацію:
Є чоловік і жінка, які розлучились і є одна спільна дитина. Жінка виходить другий раз заміж і через півторамісяці після офіційного другого заміжжя народжує другу дитину від нового чоловіка. Тепер вона телефонує колишньому і просить дозволу записати цю нову дитину на нього.
Дівчатка, в чому тут авантюра? Чому не записати дитину на рідного батька, перебуваючи в уже офіційному шлюбі. Потрібен погляд зі сторони
Нічна ненажера• 07 мая 2024
я навіть ВИДУМАТИ нічого не можу навіщо вона так хоче зробить.
може в першого чоловіка доход хороший і буде більше аліментів чим другий дає?
Фляшка на трьох
• 07 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
перший чоловік взагалі безробітній зараз
миссАрфография• 07 мая 2024
Ответ дляНічна ненажера
Ну, если по логике, то ребёнок сможет претендовать на наследство. А дальше - хз
Фляшка на трьох
• 07 мая 2024
Ответ длямиссАрфография
Санта барбара какая-то. Однаако
тому я хочу розібратись
Фляшка на трьох
• 07 мая 2024
Ответ дляЛепетун
Вот если бы двойню))
тут і не поспориш. погодився б без вагань
ФФФФристайла• 07 мая 2024
У нього з´явиться обов´язок по утриманню нової дитини. У дитини будуть права на майно) ну й інше
ТаняСашаМирошка• 07 мая 2024
Можливо справжньому батькові не можна «світитися» офіційно?🤔🤷♀️ хз з якої причини, але як варіант.
Мию вікна у мороз• 07 мая 2024
не знаю,как сейчас,но раньше ребенок,рожденный в течении вроде года после официального развода (хотя это абсурд),считался ребенком предыдущего мужа. Отцовство в таком случае устанавливали по суду.Зачем это даме-хз,может,там маячит большое наследство.Но вот что думает настоящий отец ребенка,это дааа..ну и персонаж.Хотя,может он не верит,что ребенок его
Фляшка на трьох
• 07 мая 2024
Ответ дляПишу з калідору
В смысле просит разрешения?
А отец реально кто?
батько - новий чоловік
Коханозадовільна• 07 мая 2024
То так можна і сусіда попросити, або на роботі директора). Щось незрозуміле. То запитайте її для чого це.
Свекруня• 07 мая 2024
Скорее всего, при регистрации ребенка нужно присутствие обоих мужчин. Первый пишет заявление, что ребенок не его. Второй - подтверждает свое отцовство.
Котики-муркотики• 07 мая 2024
що значить ’дозволу записати’?
батьком дитини є чоловік жінки, що її народила. презумпція батьківства називається
Ростки жимолости• 07 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
сусідка))))
І до вас прийшла жінка колишня і розповіла про свої наміри?
Свекруня• 07 мая 2024
Ответ дляБува і таке
І що?
По закону этот ребенок был зачат в браке с первым мужем. Значит, это его ребенок.
В 97 году я старшего регистрировала, так передо мной в очереди был такой фактический папашка. Бортанули его, отправили за мадам и ее первым мужем. Сказали, чтобы все написали заявления.
Фляшка на трьох
• 07 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
а, тріль...ну зрозуміло
як вам зручно, так і думайте.я наче нормально виразила свою думку і попросила пораду.
Котики-муркотики• 07 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
пораду кому?
Фляшка на трьох
• 07 мая 2024
Ответ дляКотики-муркотики
пораду кому?
ви питання не зрозуміли чи як?
Котики-муркотики• 07 мая 2024
Ответ дляФляшка на трьох
ви питання не зрозуміли чи як?
то вам порада потрібна?