Фима Собак• 08 мая 2024

Стирка постельного белья

Вы стираете постельное белье после покупки, перед первым использованием или используете не стираное?
Результат:
вже голосів: 183
102 (55.74%) 1. Стираю
78 (42.62%) 2. Не стираю
3 (1.64%) 3. Результат
Та не реву я• 08 мая 2024
Не розумію, ми не живемо в стерильному світі, і не повинні жити в стерильності, через надмірну любов до чистоти до скрипу,це ж шкідливо для здоров´я. Ну нічого не станеться якщо спати на пострілі яка нова і не прана. Звісно якщо це не якийсь дешевий китай і фарби
Я така бойова• 08 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
Нічого не перу з нового. Ні постіль ні речі
От і я. А тут начиталась і вже страшно стає жити.
Мені цікаво, як ці всі люди їдять в кафе, ресторанах.
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Разве это соприкасается с бельём?
А вода, которая сопоикасается, только внутри барабана?
Та не реву я• 08 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
Перу, бо чоловік чистюля страшенний.
От мені подобається це чистюля чоловік, а перете чомусь ви!?
Та не реву я• 08 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Незнаю. Більшість думає мабуть що в ресторанах готують в перчатках і всі поверхні стерильні а кухарі в масках окулярах і тп
Та не реву я• 08 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Разве это соприкасается с бельём?
Да. С водой
постою_послушаю• 08 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
С помытых тарелок помытыми приборами. А что, есть варианты? Никто не пишет о кипячении или обработке дезсредствами этого несчастного постельного. Но постирать, чтобы смыть пыль, остатки краски, крахмал и запах фабрики совсем не сложно
Я така бойова• 08 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
А ще в халатах, і маски перуть кожного дня та прасують кілька разів на день обов´язково
Не пью, не курю• 08 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
І шиються незайманими ельфами в стерильних рукавичках з тканини, що левітувала у повітрі і ніколи не лежала на жодній полиці на жодному складі, ага.
а що з полиць мікроби на вас залізуть через постіль? От у мене питання, чим ви дихаєте? Я у противогазах, або з кіслородними балончиками на вулиці нікого не бачу. Чи дихати пилюкою можно, а доторкатись до тієїж пилюки в дуже малій концентрації неможна?
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
Я колись все прала, прасувала, вимивала. Потім моя дитина потрапила в онко. Поки лікування - там все стерильно було, бо імуномупресія, а потім при виписці лікар мене здивувала.
Сказала, що зі стерильністю потрібно поступово прощатись. Щоб дитина звикала до зовнішнього світу і мікробів, набувала імунітет.
Через пів року вже сварила тих, хто так само прибирав до стерильності, говорила, що дітям шкоду роблять і дивуються чому часто хворіє і на препаратах. І реально такі діти хворіли частіше. Від малої рани - нагноєння і т.д.

Найважче мені було не прасувати постіль після прання. Від цього лише нещодавно в війну відійшла. Але не через чистоту, а люблю оцей ’скрип’.
Підлогу без засобів довго звикала мити. Взагалі відмовитись від засобів було важко - думала, що заросту брудом і мікробами, але виявилось реально ще й жити легше. А у меншої алергія пройшла.
Та не реву я• 08 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек

Алергія в більшості випадків виникає через надмірну любов до чистоти
Самохвалова• 08 мая 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Якщо вам нормально спати голим тілом і обличчям та тому, що лежало невідомо де і невідомо як, то я проти нічого не маю, це ваше право.
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Це і робить парлгенератлр взагалі-то. Під тиском, на відміну від пралки.
Але ніхто прати ж не забороняє..Час ваш, не наш.
Не пью, не курю• 08 мая 2024
Ответ дляФима Собак
Я чесно кажучи, не прала ніколи, а тепер ось замислилася і зібралася зараз прати, ви мене порадували )))
працювала на фабриці. Перед упаковкою в пакети все відпарюється.
Купую у групі вайберу. Швачка перед продажем все прасує і запаковує в пакет герметичний.
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Ответ дляТа не реву я
Саме так у мене виявилось.
Я така бойова• 08 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
В готелі їздите зі своєю постільною білизною?
Самохвалова• 08 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек

Між «стерильністю» та дотриманням правил гігієни є різниця. Овочі та фрукти ніхто не стерилізує перед тим, як їсти. Але чомусь ми їх миємо. І якщо ви вже на лікарів посилаєтесь, то їх рекомендують мити. А не так їсти.
Птица секретарь• 08 мая 2024
У меня подруга удивлялась почему аллергия пошла после использования ( тоже не стирала). В Икее покупала.
Конечно стираю, все стираю, кроме верхней одежды.
Самохвалова• 08 мая 2024
Ответ дляЯ така бойова
Ще раз, якщо вам нормально, то спіть де хочете
Я така бойова• 08 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
Просто цікаво
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
Ви різницю між овочами, які оброблялись хімією і постіллю після рарогенератлра розумієте?
Не пью, не курю• 08 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Что даст пар? Смоет пыль, грязь, остатки краски?
Звідки на тканині грязь? Пилюки у вас вдома досить, щоб за ніч лягти на вашу постіль. Стерильного повітря як в стерильних боксах лікарні без пилюки в звичайних будинках не зіустрічала.
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
А чому не відповіли на питання?
Самохвалова• 08 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А чому не відповіли на питання?
Бо не маю наміру вести дискусію з цим коментатором і маю на це право. Ще питання?
Перекус беру завжди• 08 мая 2024
стираю, конечно
Угги_в_горошек• 08 мая 2024
Ответ дляСамохвалова
А агресія навіщо?
Можна спокійніше написати
Самохвалова• 08 мая 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
А агресія навіщо?
Можна спокійніше написати
В чому саме ви вбачаєте агресію?
Ms. Похвала• 08 мая 2024
якщо воно запаковане повністю, то не перу. Якщо розпаковане(як в юску) і всі його мацають в магазині то перу - це про простирадло і підковдру; наволочки перу завжди
Гола з конопель• 08 мая 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Згадала як моя однугрупниця прийшла на пари з фіолетовою шиєю. Я сказала їй, а вона: ой купила нову постіль, мабуть від неї пофарбувалось. Я кажу, а ти не прала її? Ні, але тепер буду. І взагалі вона неохайне враження мала завжди
Злюка бобер• 08 мая 2024
Перу, звісно.