Из Виа-гры• 08 мая 2024
Порадьте хороший готель у Львові з укриттям
Щоб людина, яка дуже дуже боїться тривог, почувала себе безпечно, знаючи, що не треба буде довго шукати куди бігти
Смурфик• 08 мая 2024
Готель не пораджу, а ось зорієнтуватися на карті укритів можна. Зазвичай укриття в школах є, в лікарнях. Може поблизу таких місць готель шукати
Отжигающая• 08 мая 2024
Зачем такому тревожному человеку вылезать из своей норки и ехать во Львов?
Чумачечая_• 08 мая 2024
Сама нещодавно вивчала це питання, за 2 тижні їду у Львів.
Але ми зупинилися на квартирі в новому будинку неподалік Форуму. В ТЦ є підземний паркінг, йти туди 3 хвилини.