08 мая в 11:45

чи їхали б на море з дитиною за таких умов?

зараз живемо з дитиною за кордоном і 60% зарплати іде на оренду.
залишається їжа і необхідні витрати просто впритик.
часом доводиться брати з заначки.
виховую сама, крім моєї зп доходів нема.
я дуже змучена, і дуже потрібен відпочинок. але не знаю, чи на морі відпочину на всі 100%, бо маю трохи страх їхати самій в чужу країну (так, я за кордоном, але тут є знайомих багато).

Склала таке порівняння + і -:
+ дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
+ мене не будуть аж так дьоргати на роботі і давати постійно серед дня задачі і купу запитань,
- поїздка буде за рахунок відкладених грошей,
- в мене трохи невизначеність по житті, бо я не маю рішення, що мені робити, якщо викличуть працювати вже в Україну, не знаю, чи я хочу цього. також в мене декретна посада (я відчуваю, що працюю добре, дають багато важливих задач, але це життя і може бути всяке).
- чужа країна і мені трохи страшно після різних історій (от сама в Туреччину з дочкою трохи боюсь їхати, тому може бути лише Європа),
- ми з дочкою алергіки і ще є сильний страх в чужій країні на всякі речі,
- дочка хвороблива і всякі інфекції в жарі також такоє, особливо коли ти сама з дитиною (тому як писала вище - лише Європа),
- дочка і я не переносимо жари (в мене починає боліти голова, в дочки в жару крутиться. ми взагалі в жаркі дні виходимо на вулицю аж ввечері, і спеку терпіти не можемо обоє).

Мінусів дуже багато. Але життя одне, і не хочеться знов просидіти відпустку дома...
показать весь текст
65 4
жижифреймут 08 мая в 17:45
Ответ дляLuxurygirl
Билеты не дешевые это раз, разве что из Лондона в ес, там да копейки

Во вторых, в Европе люди тоже не возле аэропортов живут

Поезда в Европе очень дорогие скоростные, то есть или доехать на машине и платить за парковку за неделю минимум 100-150€ или платить за билеты на поезд которые тоже под 50-100€ будут

Я вот как раз сейчас планирую себе мини тур и ничего дешевого не вижу
Мы по Европе до аэропорта ездили удобным автобусом или в городе был аэропорт почти всегда. Парковку если забукать заранее то плата несколько раз дешевле,нам при выезде насчитали 198 фунтов, перезвонили сказала что платили заранее 50 ф за неделю)
Молчунья 08 мая в 17:54
Ответ дляГейСюда
якщо коштів небагато, від Порту Авентури треба триматися подалі, бо там квитки дорогі - а гірки весь час маячитимуть і манитимуть
Є готелі, де входить відвідування парків розваг
автор Оцененная 08 мая в 17:57
Ответ дляLuxurygirl
Ребенок моря не видел это краще?
Тожі був ковід, всі боялись
Инфотуфелька 08 мая в 18:00
Ответ дляLuxurygirl
Ребенок моря не видел это краще?
По ходу и не увидит(
Молчунья 08 мая в 18:02
Ответ дляОцененная
я була колись в Чорногорії.
саме море і все ок, але мені не здалась країна особливо розвинута, тому мабуть з дитиною не поїхала б. так аеропорт просто як хата))
Ви заради моря їдете чи заради аеропорту?🤦‍♀️
Молчунья 08 мая в 18:09
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я була в Лорет де Мар та Калелья- так - дуже там добре) а спека на південних більше - Малага, Аліканте
В кінці серпня взагалі не було спеки південніше Малаги, особливо біля моря, я була здивована
Молчунья 08 мая в 18:16
Ответ дляLuxurygirl
Ребенок моря не видел это краще?
Вы читать умеете? Автор не возила ребенка на море до войны из-за своей тревожности и мужа -придурка, который ездил туда сам, а не из-за отсутствия денег🤦‍♀️
Молчалка 08 мая в 18:18
Автор, це ж ви протягом кількох тем вирішували питання, чи орендувати квартиру, в якій колись жив кіт? )
Чим все закінчилось? Переїхали в ту квартиру?
Завжди недо... 08 мая в 18:19
Ответ дляжижифреймут
Не в этом дело, просто тут это проще,ближе и дешевле. Мне нужно было 4 часа ехать до аэропорта в Украине или на своей машине по разбитым дорогам или на страшной маршрутке или ещё более страшном поезде. Потом наша граница, проверяют будто ты террорист. Тут за границей билеты мельком глянули чисто чтоб ты свой самолёт не перепутал, от парковки бесплатный басик, багаж не шмонают,все вежливые,билеты дешёвые, никто не спрашивает с какой целью куда летишь и есть ли у тебя забуканый отель и деньги. Поезда скоростные, басики удобные,так что,путешествовать в удовольствие.
А а Европе прям все живут у аэропортов? Точно также добираться на своей машине, или в страшных сидячих поездах - это недешево. Просто у нас война, а до войны отлично мы летали из Украины за копейки теми же Визз эйрами
Завжди недо... 08 мая в 18:20
Ответ дляжижифреймут
Мы по Европе до аэропорта ездили удобным автобусом или в городе был аэропорт почти всегда. Парковку если забукать заранее то плата несколько раз дешевле,нам при выезде насчитали 198 фунтов, перезвонили сказала что платили заранее 50 ф за неделю)
И в Украине можно ездить удобными автобусами, вы не знали?
Luxurygirl 08 мая в 18:28
Ответ дляМолчунья
Вы читать умеете? Автор не возила ребенка на море до войны из-за своей тревожности и мужа -придурка, который ездил туда сам, а не из-за отсутствия денег🤦‍♀️
Я читала только стартпост
Молчунья 08 мая в 18:30
Ответ дляLuxurygirl
Я читала только стартпост
🤦‍♀️и из него вы сделали свой глубокомысленный вывод, насколько лучше автор стала жить в Европе?
Luxurygirl 08 мая в 18:30
Ответ дляМолчунья
🤦‍♀️и из него вы сделали свой глубокомысленный вывод, насколько лучше автор стала жить в Европе?
дочка ніколи не була на морі і буде задоволена,
Сиреневая цапля 08 мая в 18:46
Туреччина- це люкс, мову вони розуміють, така краса, гори, море, я сама з сином 7 років літала, ваші страхи марні
emerald_88 08 мая в 18:56
Щось я не розумію: ні ви, ні донька їхати не хочете, грошей нема, і при цьому вам не очевидне рішення?!
З вишневого садка 08 мая в 19:02
Ответ дляОцененная
чула пару історій викрадень всяких
+ їжа специфічна
+ вважаю менш безпечно
Там смачна їжа,якраз.
З вишневого садка 08 мая в 19:04
Ответ дляОцененная
а в Кракові, тому тут лише авіа. машиною буде дуже важко
Їдьте в Болгарію,туди ближче, їжа схожа, мову розуміють. Спокійна країна. Сонячний берег, Светі Влас, Поморіє.Якщо боїтесь Туреччини.
О_Юми 08 мая в 19:05
Щодо відпочинку навіть не буду заїкатися. Пораджу одне - лікуйте свої фобії
З вишневого садка 08 мая в 19:05
Ответ дляОцененная
знов все складається на вересень, а там знов щось буде, щоб не поїхати)))
бо червень море холодне)
липень-серпень жара )))
і таке щоразу
В червні в Болгарії море тепле .
Молчунья 08 мая в 19:05
Ответ дляОцененная
Тожі був ковід, всі боялись
Хто всі? 09.02.20 ще були в Італії, 25.07.20 поїхали в Туреччину, в день відкриття готелю з карантину, за рахунок того, що в аеропорту взяли таксі, а не загальний трансфер, були першими гостями в сезоні)
Молчунья 08 мая в 19:06
Ответ дляЗ вишневого садка
Там смачна їжа,якраз.
На жаль, привезла пару кг за два місяці на початку війни, і це без олінклюзіву)
ДА да да 08 мая в 19:11
автор, если вы не переносите жару (я тоже не переношу) - летите в Грецию, середина июня или начало сентября будет вполне нормально. Море классное, теплое, еда привычная.
жижифреймут 08 мая в 19:15
Ответ дляЗавжди недо...
И в Украине можно ездить удобными автобусами, вы не знали?
А вы знаете что не вся Украина это Киев? Примерно 200 км нужно ехать так.
жижифреймут 08 мая в 19:16
Ответ дляЗавжди недо...
А а Европе прям все живут у аэропортов? Точно также добираться на своей машине, или в страшных сидячих поездах - это недешево. Просто у нас война, а до войны отлично мы летали из Украины за копейки теми же Визз эйрами
Мне до визеир ещё добраться нужно по такой дороге
ГейСюда 08 мая в 19:28
Ответ дляLuxurygirl
Билеты не дешевые это раз, разве что из Лондона в ес, там да копейки

Во вторых, в Европе люди тоже не возле аэропортов живут

Поезда в Европе очень дорогие скоростные, то есть или доехать на машине и платить за парковку за неделю минимум 100-150€ или платить за билеты на поезд которые тоже под 50-100€ будут

Я вот как раз сейчас планирую себе мини тур и ничего дешевого не вижу
Дешеві ж розкупаються майже за рік, зараз на це літо шукати дешеві вже важко.
В Німеччині по ДойчландТікету можна цілий місяць кататися на всіх регіональних потягах за 49 євро, це недорого. Так, це не ICE і не Thalgo, але ICE настільки часто запізнюються, що ну ніякої різниці.
ГейСюда 08 мая в 19:26
Ответ дляСиреневая цапля
Туреччина- це люкс, мову вони розуміють, така краса, гори, море, я сама з сином 7 років літала, ваші страхи марні
Турки правда знають українську? Шок. Ми в Стамбулі переважно, тут англійська.
ГейСюда 08 мая в 19:27
Ответ дляжижифреймут
А вы знаете что не вся Украина это Киев? Примерно 200 км нужно ехать так.
Ізмаїл?
жижифреймут 08 мая в 19:38
Ответ дляГейСюда
Ізмаїл?
Кременчуг
палка-копалка 08 мая в 19:41
Ответ дляОцененная
в Польщі, Краків.
мені найбезпечніше було б їхати авто. але всюди далеко, і на моєму авто 1,2 це буде важко мабуть
Автор, можете з´їздити в Закопане або Енерджиляндію з Кракова, є автобус чи машиною на вихідні трохи відпочити.
Якщо кошти обмежені, то можна прекрасно відпочити і без моря.
Распутница 08 мая в 19:41
Ответ дляГейСюда
я тут свої поїздки на море сто разів описувала. Я, скажімо так, культурний діяч - і заробітки у мене відповідні, низькі. Дозволити собі можу щось лише бюджетне. Ми з сином раніше щороку в Ларнаку літали (зі Львова, Ясс і Сучави): квитки були по 9.90 євро в один бік, житло бронювала дешеве (був навіть готель зі непоганими сніданками, а так - то апартаменти). Цього року летимо на озера в Італію (кінець червня), в Грецію в серпні - і в серпні ж на пляжний відпочинок у Стамбул (ми за родинними обставинами змушені по кілька разів на рік бувати у Туреччині, пляжі на мармуровому морі у Буюкчекмедже, віддаленому районі Стамбула, нас цілком влаштовують, а по грошах це значно дешевше за всякі анталії). Коротше, гроші - то таке, можна на море і бюджетно кататися, було б бажання. Страхи придушуйте, вони вам жити не дають.
А, здається, це ви мені радили Кіпр свого часу. Дякую вам