08 мая в 14:25

В кого такі крокси ?

В кого такі крокси? Чи зручні вони? І як виглядають на нозі?
Бо я ніколи не носила їх, але зараз задумалась над покупкою
Буду вдячна за відповідь
Принцепесочка 08 мая в 14:28
Мені здається, що це не крокси взагалі
Пищалка 08 мая в 14:29
лично мне кроксы в принципе не подходят, они мне парят ноги, хотя удобные капец не спорю. Поэтому для меня кроксы чисто на пляж.
Гірчинка 08 мая в 14:33
Ответ дляПищалка
лично мне кроксы в принципе не подходят, они мне парят ноги, хотя удобные капец не спорю. Поэтому для меня кроксы чисто на пляж.
+1
Було 2 спроби помирити свої надто пітні ноги з кроксами, все мимо. Тепер і не дивлюсь в їх бік, в чоловіка доречі так само.
Пищалка 08 мая в 14:34
Ответ дляГірчинка
+1
Було 2 спроби помирити свої надто пітні ноги з кроксами, все мимо. Тепер і не дивлюсь в їх бік, в чоловіка доречі так само.
так у меня в принципе ноги не потеют, но в кроксах это жесть, хотя у меня оригинал 100%. я люблю если по городу биркенштоки носить.
успокойте_Меня 08 мая в 14:35
Ой ні в мене в кроксах теж потіють ноги ніби в валянках.
Віддала мамі в неї все ок, носить вже три роки літом не вилазить із них.
А мені не знайшли зовсім
Не гоню 08 мая в 14:36
У меня почти такие,но на фото немного выше платформа. Очень удобная обувь,целый день на ногах.
Тантрический кекс 08 мая в 14:44
Зручні вони як на мене. Не важкі. Я в таких все минуле літо проходила
Шлях до зірок 08 мая в 14:58
Такі не знаю, у мене інші, лайт райд. Дуууже мякенькі і зручні ) але коли дуже жарко то нога в них пітніє..
Пенсіонер 08 мая в 15:15
Зимові.
Зимов ходив
Повітруля 08 мая в 17:00
мені всі крокси супер зручні, саме таких нема, є трохи менша платформа, але нога потіє, у мене завжди так літом, в будь якому взутті.
очки_ннадо 08 мая в 17:49
Ответ дляПринцепесочка
Мені здається, що це не крокси взагалі
Це крокси. В них є така модель.