Ворожу на каві• 08 мая 2024
Почала поправлятись
Останнім часом почала набирати вагу, хоча їм так, як і раніше, а може ще менше. Сьогодні ранком 2 маленькі бутерброди з лососем з´їла, на обід овочевий салат з лососем на напевно їсти вже не буду. Вчора тушковану картоплю та салат овочевий за весь день. Але дуже багато стресую, перед цим пила горманальні. Чи може це впливати?
Смайлик• 08 мая 2024
А скільки вам років? Бутерброди і картоплю треба відмінити. Ваша їжа тепер м яско з салатом
Ворожу на каві
• 08 мая 2024
Ответ дляСмайлик
Смайлик• 08 мая 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ви молоденька, можливо треба піти в групу на спорт. Хоч пару раз на тиждень
Не стесняюсь• 08 мая 2024
Стали меньше двигаться, уменьшилась активность, вот и вся проблема. Или урезайте калории, или добавляйте физ нагрузки.
КараПузовна• 08 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
влюбиться нужно и все
Расход энергии через п***ку больше, чем через пиз*****ния
Замороженная селедка• 08 мая 2024
Ответ дляВорожу на каві
Теж почала набирати вагу, хоча завжди була стрункою)
За рік набрала 5 кг
Зараз важу 64 кг при зрості 176 см
Але мені 44)
За рік набрала 5 кг
Зараз важу 64 кг при зрості 176 см
Але мені 44)
Ворожу на каві
• 08 мая 2024
Ответ дляFashion4
А перекусы есть в течении дня? Я считаю калории и не поправляюсь. Иногда кажется съел мало, а оказывается калорийно
Може бути йогурт
Ворожу на каві
• 08 мая 2024
Ответ дляКараПузовна
Еще и как может. А для чего гормональные?
Була кровотеча
Замороженная селедка• 08 мая 2024
Теж приймала гормональні протизаплідні таблетки, майже рік і саме після них почала набирати вагу(((
Ворожу на каві
• 08 мая 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Це правда, сидяча робота
дамаБезСобачки• 10 мая 2024
Может соленое в вашем рационе дает задержку воды в организме - отсюда и лишний вес.