Брюлик в стразах• 08 мая 2024
Вот раздражает, вас нет?
Попросила ребенка подростка помочь донести из магазина продукты, они были в коробке, коробка стояла на земле. Пришел поставил на стол на новую чистую скатерть. Отвернулась на минуту
или еще, сдавал экзамен по языку, говорит все круто написал, столько слов сколько нужно. Я ж хвалю, какой молодец. И тут добавляет - правда в конце или середине я не ставил знаки препинания, типа запятые и точки
.....
Брюлик в стразах
• 08 мая 2024
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну мене не може ваша дитина дратувати. Моя так ще не робила))))
та щось другое наверное делала
или ваша идеальная, тогда не бесите)
Дама_из_рекламы• 08 мая 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
та щось другое наверное делала
или ваша идеальная, тогда не бесите)
В мене син, йому 12, він ще малий, що б дратувати)))
Творческий типаж• 08 мая 2024
У багатьох є діти, які періодично роблять щось, що дратує батьків. Звичайне життя
Брюлик в стразах
• 08 мая 2024
Ответ дляSo_so
Радуйтесь, что вырос и не вдохнет лего (это пипец просто).
ахахаха да уж
Ща как дам• 08 мая 2024
Я бы просто, заходя домой сказала, куда поставить эту коробку. Не вижу проблемы!
Брюлик в стразах
• 08 мая 2024
Ответ дляЩа как дам
да я не осьминог возьмирук все помнить и знать
я на друго ртвлеклась
Ща как дам• 08 мая 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
я на друго ртвлеклась
И как подросток по-Вашему должен понять, куда поставить коробку? Он тоже не может всё помнить и знать.
Нічна ненажера• 08 мая 2024
Виговоритися.
Донька вчиться в коледжі. Мала здавати зно в 2022, готувалася. Але ж почалася війна, мы евакуювалися на захід України. Нерви, переживання і т.д. донька передумала здавати , нашо воно треба, все одно залишатимуться в коледжі. На всі мої вмовляння-нашо воно те нмт, всі посписували і гарні оцінки то нечесно і несправедливо.
Минулий рік кажу-здавай, поки незабула те що вчила та готувалася. Не треба, не буду-не хочу-нашо воно.
Цей рік випускний з коледжа, диплом, робота зявилася, взагалі жесть не хотіла вже йти на ВО, відповідно не готувалася до нмт. Ми з батьком все таки дотиснули що треба во. На сайті вузу інфо що треба лише творчий конкурс, зно не треба. Розслабили булки. За тиждень до кінця реєстрації кажу йди в вуз, перепитай чи точно не треба зно/нмт. Не пішла.. тепер вуз оновив інфо на сайті що вже треба НМТ. %#÷+^$÷дь. Зареєструватися не встигла. Тепер лише на додаткову сесію.
От чому все через сраку? Бісить. Сама розумна бл.. лишиться у дупі.
ЖивунаБагамах• 08 мая 2024
У мене з малим є мантра від усяких подібних неприємностей і роздратувань - Головне, що всі живі-здорові. Або ще - Не переживаємо через те, що можна поремонтувати або купити нове. Частіше саме він мене цим заспокоює, правда, але ж я сама навчила))