09 мая в 06:47

Ви знаєте багато жінок 40+, які зараз народжують?

показать весь текст
5 1
празники не помню 09 мая в 07:35
Две сестры в прошлом году родили. Одна в 40 первого, вторая в 46 второго. Не в Украине правда. Я родила двойню в 39. У всех все отлично.
25 1
Lesik_2013 09 мая в 07:45
Мені 43, буду народжувати. Була в пологовому, там багато жінок 40+, у когось перша вагітність, довго до неї йшли, у когось 2-3.
14 5
Квітка Миру 09 мая в 07:46
Недавно видела в соц сетях что бывшая начальница родила, первого, ей где-то 42-44
МеняАЖтрусит 09 мая в 07:49
Про ’чудово в 40’ пишуть люди, яким нема з чим порівнювати. ’Чудово’ це в 20-30. Далі вже ідуть ’нюанси’. Але якщо люди готові, то чому б і ні. В моєму оточенні таких немає. Восновному дівчата чуть до 30 і трохи за 30
10 9
Лінива, не каюсь 09 мая в 07:51
Ответ дляМеняАЖтрусит
Про ’чудово в 40’ пишуть люди, яким нема з чим порівнювати. ’Чудово’ це в 20-30. Далі вже ідуть ’нюанси’. Але якщо люди готові, то чому б і ні. В моєму оточенні таких немає. Восновному дівчата чуть до 30 і трохи за 30
А в чому різниця?) Вам є з чим порівнювати?)
11 1
МеняАЖтрусит 09 мая в 07:53
Ответ дляЛінива, не каюсь
А в чому різниця?) Вам є з чим порівнювати?)
Так. У мене між дітьми велика різниця. Із плюсів - соціальна і моральна зрілість. Із мінусів - ’і нюх не той, і глаз не той...’ Фізично значно важче. І хто мені напише, що в 40 виглядає і почувається краще ніж в 20-30 - то триндіти не мішки ворочати і не дітей виношувати і народжувати.
20 2
AmazingLady 09 мая в 07:55
Ни одной . Только Лилия ребрик
2 2
Мстящий за Зайца 09 мая в 07:55
Ответ дляLesik_2013
Мені 43, буду народжувати. Була в пологовому, там багато жінок 40+, у когось перша вагітність, довго до неї йшли, у когось 2-3.
Моя подруга народила третю дитину у 43, це був 2022 рік.
Завагітніла ще у 2021....
З нею у палаті була приблизно такого ж віку мама.
Мстящий за Зайца 09 мая в 07:59
Ответ дляМеняАЖтрусит
Про ’чудово в 40’ пишуть люди, яким нема з чим порівнювати. ’Чудово’ це в 20-30. Далі вже ідуть ’нюанси’. Але якщо люди готові, то чому б і ні. В моєму оточенні таких немає. Восновному дівчата чуть до 30 і трохи за 30
Ну от подруга, яка народила третю дитину у 43 каже, що чудово.
Першу вагітність вона втратила на великому терміні. Було їй 20.
Другу лежала на збереженні майже повністю, це у 23 роки, боялася чхнути. Дитя вже студент.
Третя і четверта вагітності були легкими. У 27 і 43.
МеняАЖтрусит 09 мая в 08:01
Ответ дляМстящий за Зайца
Ну от подруга, яка народила третю дитину у 43 каже, що чудово.
Першу вагітність вона втратила на великому терміні. Було їй 20.
Другу лежала на збереженні майже повністю, це у 23 роки, боялася чхнути. Дитя вже студент.
Третя і четверта вагітності були легкими. У 27 і 43.
Ну нехай каже. Ще раз повторюсь - казати можна)))
4 3 1
Оскорбляю всячески 09 мая в 08:02
Тільки на Порадниці зустрічаю. В житті якось знайомі реально себе оцінюють.
7 1
Герцогиня 09 мая в 08:02
Не взустрічала таких,маю 2 дітей,сама вікова 38 років,перша дитина
Катруся 777 09 мая в 08:04
Ті, хто пишуть що в 40+ пізно народжувати - ще не дожили мабуть до цих 40-ка. Тому що в 20-30 звісно воно здається що в 40 то вже бабка. Але як доживете - побачите. Не особо воно відчувається що це вже не сильно молодь))) Основне як відчуває себе людина. Мені ще не 40, але скоро 39. Першу народила в 31, другу в 38. Так от з першою було набагато важче. І морально і фізично. Виношувала обох погано, але то від віку не залежить, я і в 25 так себе почувала, у всіх різні організми. Тому думаю в 25 теж би погано виношувала. А є знайома яка в 45 виглядає як дівчинка, активна, молодець. Народила первістка. І слава Богу! Якщо відчуваєте потребу, сили і змогу - народжуйте! І не важливо, скільки вам років.
34 4 3
Оле Лукойе 09 мая в 08:04
Кума якраз в роддом лягла, їй черезтмісяць 44 роки.
Не планували, старшому 13.
Спрчатку шок, але вирішили з чоловіком, що скільки наших людей помирає. Як не лишить.
Правда, не уявляю як вона вирулить, на вигляд відверто 5 хвилин до бабулі їй, зайва вага, проблеми з тиском багато років вже.
Кажуть, поооги омолоджують. Побачимо
6 2
Оскорбляю всячески 09 мая в 08:10
Ответ дляЛінива, не каюсь
А в чому різниця?) Вам є з чим порівнювати?)
Мені є з чим. Народжувала у 25, 30 та 38, вагітності та пологи без ускладнень. Донькам я не пораджу народжувати після тридцяти, себе берегти і любити треба.
7 3 1
Шалена красуня 09 мая в 08:07
Знайома з роботи колишньої народила у 41 другу дитину, я нею прямо захоплююся. Мені зараз теж 41, я б ні за що не народжувала, син підріс і я почала нарешті жити для себе, не готова повертатися у соплі, пелюшки та безсонні ночі. Та і здоров´я у 41 вже не те, що було у 30, хто б що не казав, але болячки починають вилазити саме з 40 років, пологи це все тільки посилять.
Як_наготую... 09 мая в 08:08
Кума в минулому році народила в 45.
3 1
Оскорбляю всячески 09 мая в 08:09
Ответ дляКатруся 777
Ті, хто пишуть що в 40+ пізно народжувати - ще не дожили мабуть до цих 40-ка. Тому що в 20-30 звісно воно здається що в 40 то вже бабка. Але як доживете - побачите. Не особо воно відчувається що це вже не сильно молодь))) Основне як відчуває себе людина. Мені ще не 40, але скоро 39. Першу народила в 31, другу в 38. Так от з першою було набагато важче. І морально і фізично. Виношувала обох погано, але то від віку не залежить, я і в 25 так себе почувала, у всіх різні організми. Тому думаю в 25 теж би погано виношувала. А є знайома яка в 45 виглядає як дівчинка, активна, молодець. Народила первістка. І слава Богу! Якщо відчуваєте потребу, сили і змогу - народжуйте! І не важливо, скільки вам років.
Важливо. Мені наразі 43, молодшому 5. Виглядаю чудово, патологічних змін у здоров´ї не маю, але якою ціною. Ще раз повторюся - донькам я після тридцяти народжувати не раджу, усьому є свій час.
6 4 1
Аноним ФЕЯ 09 мая в 08:12
Ответ дляОскорбляю всячески
Важливо. Мені наразі 43, молодшому 5. Виглядаю чудово, патологічних змін у здоров´ї не маю, але якою ціною. Ще раз повторюся - донькам я після тридцяти народжувати не раджу, усьому є свій час.
Без вас розберуться)))
5 1 1
Катруся 777 09 мая в 08:16
Ответ дляОскорбляю всячески
Важливо. Мені наразі 43, молодшому 5. Виглядаю чудово, патологічних змін у здоров´ї не маю, але якою ціною. Ще раз повторюся - донькам я після тридцяти народжувати не раджу, усьому є свій час.
Так, усьому є свій час. Погоджуюся. Але ви не знаєте, коли і в кого саме цей ’свій’ час. Чисто теоретично звісно, воно краще бути молодою мамочкою, ще є час і на дітей, і потім на кар´єру, роботу, і внуків молодими понянчити. Але кожен вправі сам вирішувати коли йому народжувати, особливо якщо до 40 з якоїсь причини не вийшло це зробити, але організм і душа потребує , то чому ні??? Нехай сама людина вирішує, чи може вона чи ні. І в скільки років народжувати.
И_В_офигительных_штанах 09 мая в 08:17
Мне 36 не рожала и не хочу, замужем 15 лет. Подруга 40 будет, аналогично и тоже замужем.
Сейчас рожают у кого 2, по понятным причинам.
Ну и молодые девочки в положении есть, своих ровесниц не вижу особо ( я о первенцах именно)
Маю рацію 09 мая в 08:19
Вообще этого не понимаю,родит в 40 потом,когда ребенку будет 20,то ей будет 60.
Поздние дети это ранние сироты
7 3 3 2
Мстящий за Зайца 09 мая в 08:23
Ответ дляМеняАЖтрусит
Ну нехай каже. Ще раз повторюсь - казати можна)))
Вона дійсно добре виглядає.
Але все життя у неї спорт і харчування без сильно жирного, смаженого і т.п. Все життя - це з дитинства.
Гуляє з коляскою до майданчика, там робить вправи, поки дитина спить.
Галя із Дарниці 09 мая в 08:26
Ответ дляКвітка Миру
Недавно видела в соц сетях что бывшая начальница родила, первого, ей где-то 42-44
А мне радостно за таких людей. Если бы у меня не было детей я бы тоже родила в любом возрасте ( до 45) и пофиг на мнение окружающих.
Мстящий за Зайца 09 мая в 08:26
Ответ дляМаю рацію
Вообще этого не понимаю,родит в 40 потом,когда ребенку будет 20,то ей будет 60.
Поздние дети это ранние сироты
Моїй мамі 72.
І от тільки останні два роки вона стала виглядати бабусею.
Але вона активна, не повна і не худа.
Не страшно народити у 40, якщо слідкувати за своїм здоров´ям.
9 2
МеняАЖтрусит 09 мая в 08:30
Ответ дляМстящий за Зайца
Вона дійсно добре виглядає.
Але все життя у неї спорт і харчування без сильно жирного, смаженого і т.п. Все життя - це з дитинства.
Гуляє з коляскою до майданчика, там робить вправи, поки дитина спить.
А де я писала, що в 40 не модна добре почуватися і гарно виглядати. Я написала, що виносити, народити і виростити дитину в 20 і в 40 - це різні речі.
5 2
Галя із Дарниці 09 мая в 08:33
Ответ дляМеняАЖтрусит
А де я писала, що в 40 не модна добре почуватися і гарно виглядати. Я написала, що виносити, народити і виростити дитину в 20 і в 40 - це різні речі.
Я родила первого в 26, у меня была ге лёгкая беременность, ужасный токсикоз. Второго родила почти в 32 то же самое.
Сестра мужа родила в 36 и в 37 как лошадь здоровая, лёгкие обе беременности.
Мстящий за Зайца 09 мая в 08:34
Ответ дляМеняАЖтрусит
А де я писала, що в 40 не модна добре почуватися і гарно виглядати. Я написала, що виносити, народити і виростити дитину в 20 і в 40 - це різні речі.
Різні, треба робити додаткові скрінінги через вік.
Я знаю жінок, які у 30 почувалися вже настільки погано, що не йшлося про дітей.
Але це було або спадковим, або через нехтування здоров´ям.
КАПСЛОЧНИЦА 09 мая в 08:43
Ответ дляМаю рацію
Вообще этого не понимаю,родит в 40 потом,когда ребенку будет 20,то ей будет 60.
Поздние дети это ранние сироты
Ви в 60 будете помирати?
5 1 1
КАПСЛОЧНИЦА 09 мая в 08:44
Ответ дляМеняАЖтрусит
А де я писала, що в 40 не модна добре почуватися і гарно виглядати. Я написала, що виносити, народити і виростити дитину в 20 і в 40 - це різні речі.
Виносити і народити в 40 може бути легше, я вам скажу.