Стебель березы• 09 мая 2024

Диета при ацетоне у детей, подскажите меню

Спасибо!
Бабуся Бетман• 09 мая 2024
Нічого сирого, нічого молочного, нічого жирного.
Все.

Ух яка ж Я• 09 мая 2024
Можна - каші, овочі, багато печива, пастили, кока кола раз в тиждень, не можна шоколад і жирне м´ясо, творог, і.тд.
marina231980• 09 мая 2024
Рис, печенье ’Марійка’, вода ’Боржоми’, компот изюм, курага. Это при повышении ацетона
LoroPiana• 09 мая 2024
А що каже лікар ? Якщо ацетону вже немає, то дієта звичайна. Не бажано сирі овочі, жирне м´ясо, свіжа випічка, шоколад. Каші, варене м´ясо, варені овочі, печені яблука, узвар, сухарі.
KROX@• 09 мая 2024
Ответ дляmarina231980
какую именно марию можно? там их тьма, боюсь не то купить
Борщик• 09 мая 2024
Ответ дляKROX@
Я класичну брала
KROX@• 09 мая 2024
Ответ дляБорщик
Я класичну брала
я тоже ее хочу, так я ее то ли не найду, то ли не могу вспомнить

Борщик• 09 мая 2024
В мене син їв каші або супи без зажарки і без бульйону, типу рисовий, гречаний, просто крупа, картопля, терта морква. Відварне мʼясо курка, кролик або котлети, я робила в сковороді з водичкою під кришкою, вони виходять на засмажені і мʼякі. Печені яблука, узвар, сухарі. Через пару днів давала банан, вівсянку або пшеничну, ячневу кашу, мʼясо тушковане з морквою і цибулею без спецій. І я давала пробіотики і креон по призначенню лікаря, щоб допомогти відновити роботу шлунку і підшлункової. Але це індивідуально, у мене ацетонщик і є ферментопатія, все під наглядом лікаря. Колу ні в якому разі, я і глюкозу не давала, бо у дитині на фоні ацетону двічі підвищувався цукор і стаціонарі робили аналіз, колою наробила б біди.
Ух яка ж Я• 09 мая 2024
Дочці знімаємо кока-колою, це в стаціонарі нам лікар інфекціоніст радив так, гастроентеролог і ендокринолог потім підтвердили, що якщо не має проблем з цукром, то можна і це краще капання. Чередувати воду РеО і Колу, стакан того, стакан того.
marina231980• 09 мая 2024
Ответ дляKROX@
Самую обычную брали
marina231980• 09 мая 2024
Ответ дляБорщик
Креон тоже давали