Купи слона• 09 мая 2024

Судорги

Уже несколько дней по утрам судорога ноги. Что пропити ,магне б6? Когда то были судорги я вроде его выпила и норм стало. Что посоветуете?
ГонУрова дівка• 09 мая 2024
да, магний мне помогает очень

КокошинЭль• 09 мая 2024
Так вы же сами ответили на свой вопрос. Пропейте раз магний
я сама сейчас его пью, недавно сильно понервничала. Помогает
Сіґеле-міґеле• 09 мая 2024
Я пью , но не помогает. Судорги с 20 лет. Лечения так и не нашла.
Я тут Живу• 09 мая 2024
Це дефіцит калію, їжте банани
автор Купи слона • 09 мая 2024
Ответ дляКокошинЭль
Та я просто забыла точно ли он помог.
КокошинЭль• 09 мая 2024
Ответ дляКупи слона
Та я просто забыла точно ли он помог.
У меня после стресса началась ’утренняя тряска’. Руки, ноги дрожат. Пью магний уже 2-ю неделю. Тряска стала заметно меньше
Стигла полуниця• 09 мая 2024
Магній судоми
автор Купи слона • 09 мая 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Магній судоми
Це такой препарат?
Стигла полуниця• 09 мая 2024
Ответ дляКупи слона
Це такой препарат?
Так, в мене мама іноді пропливає курс

Зашла на 5минут• 09 мая 2024
пропейте аспаркам 2 упаковки.
Мені магній особливо не допомагав, а ось аспаркам вже після першої пропитої упаковки набагато легше стало, після другої зараз спокійно і немає судорог:)
Прагматик флегма• 09 мая 2024
у меня при таком состоянии витамин Д3 был на низкой отметке 8,96.
врачи аж друг другу меня показывали. норма выше 30.

лечили в стационаре (была по эндокринологии) капельницы с аспаркамом, витаминД3 -принимаю третий месяц, магне В6 и т.д.
Ищу-брожу• 09 мая 2024
Ответ дляПрагматик флегма

У мене ще нижчій показник вітаміну Д був - 5,71 (виражений дефіцит). За 4 місяці прийому препарату вітаміну Д підвищився лише до 8,94. Реакція на ці показники спокійна була. Але судоми м´язів починалися від попереку і ніг. Є перешкоди до засвоєння вітаміну Д, та ще не можу високі дози вітаміну Д приймати.
Прагматик флегма• 09 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
співчуваю вам.
у вас слабо усваивается,у меня за месяц 19 с чем-то .
судороги рук-ног и по бокам .
Mama mila• 09 мая 2024
Магній судоми.
Ищу-брожу• 09 мая 2024
Ответ дляПрагматик флегма
співчуваю вам.
судороги рук-ног и по бокам .
Приймала тривало діуретик (в зв´язку з підвищеним АТ), може і це впливає на засвоєння вітамуну Д. Тепер зробила перерву у прийомі діуретику.
Ще іноді кальцій знижується, але піддається нормалізації.
Щодо препарату магнію, приймала і Магне В6 і Магнікум раніше, але толку ніякого. Поки не наблизиться до норми показник вітаміну Д судоми, скоріше за все, будуть виникати. Поки ціль вийти з вираженого дефіциту вітаміну Д.

Здоров´я Вам .
Омлетик• 10 мая 2024
У мене був період, коли багато і часто. ЯК не дивно, молочка (творог і сметана) допомогли. Не так щоби постійно і багато, продо додала в раціон. А ще пропила курс аевіту (комплекс вітамінів) Бажаю здоров´я!