Все буде Україна• 09 мая 2024
Кто в Германии,без продления пластика летали куда то?
Кто летал по Европе с просроченным пластиком,были ли проблемы в аэропорту ?
Все буде Україна
• 09 мая 2024
Ответ дляЗроблено у 80-х
Сын с классом ездил автобусом в Бельгию. Проблем не было.
Автобусы,машины то нет проблем,а вот в аэропортах
Мяо мой мяо• 09 мая 2024
Дівчата а скільки часу ви в Німеччині?
Я ще поки не назбирала з виплат на море, то тєлік купить, то самсунг новий хочеться. Може аж на серпень полетимо на Тенерифе. Так давно про нього мріяла
Відморожена• 09 мая 2024
Ответ дляЛісАпетная
... а в нас вже німецький форум? Обговорюємо відпустки ’патріотів’
Так , ми також українці і патріоти. І не вам вирішувати що питати і де жити
Ленивица-красавица• 13 мая 2024
Вітаю. Підніму тему. Я знаходжусь в Німеччині з грудня, видали лише у січні, пластику немає і навіть приблизно невідомо, коли він буде та коли запросять на відбитки. Чи можна якимось чином прискорити цей процес ? Потрібно поїхати додому на тиждень. Можливо у міграційній просити дозвіл на виїзд ?