Брюльтик• Изменено 09 мая 2024
які пластичні хірурги в Києві гарно роблять ендоскопічну підтяжку обличчя?
Особливо реальний досвід цікавить, а не в дусі ’я бачила рекламу такого-то’
Дякую.
Бабульція• 09 мая 2024
знайома робила нижню третину обличчя і шию - Євген Симулик - задоволена дуже. Акуратно і професійно. Дорого досить.
Завжди мало• 09 мая 2024
Ответ дляБабульція
Можна озвучити ціну ?
Брюльтик
• 09 мая 2024
Ответ дляБабульція
то ж кругова? ну тобто не ендоскопія? мені б як раз верхню і середню б..