Галя із Дарниці• 09 мая 2024
Дівчата що робити. Чоловік їх подругу
Я створювала тему, що вона в реанімації лежала але як завжди заяву забрала …
Ситуація дуже важка, у них двоє дітей.
Тепер він дзвонить і каже : все сука, я іду по тебе …
Пару днів назад він сказав що чекає що знайомий з СБУ зробить йому роздруківку, де вона ходить і всі переписки і там він привід найде її знову побити (
Вона не собі поставила хрест. Я не знаю як спасти
Що робити?
Ситуація дуже важка, у них двоє дітей.
Що робити?
З бісиками• 09 мая 2024
Сбу не сделает распечатку-успокойтесь. А ее он убьет все равно-вопрос времени.И Только она может решить этот вопрос.
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляПупс
Подавайте заявление в милицию сами, если подозреваете, что убьёт
Ми це проходили! Не приймають!
Дама с собачкой• 09 мая 2024
Полиция. Хотя полиция скажет: пока не убьет, мы не сможем ничего сделать (((… родители, родственники к нее есть? Есть куда уехать? Заграницу с детьми как вариант
Юпитерная• 09 мая 2024
Ответ дляПупс
Не будет толку. Но да, хоть что-то
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
Він вже привозив таку роздруківку, потам той товариш сказав що більше не допоможе, бо цей урод його підставив ( але роздруківка реально була) я бачила
Пупс• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Ми це проходили! Не приймають!
Не может быть. Если человек в опасности должны принять и от прохожего. Вы подавали за избиение и угрозу жизни?
З бісиками• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
ваша область?
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляПупс
Да! Не повірите, потім він мене ще переслідував.
Повірте ні вона ні я не захищена у такому випадку
Фенте Фря• 09 мая 2024
Бесполезно,помиряться опять,потом вас еще обвинит,что из за вас с дражайшим васей поругалась
КапитанльнаЯ• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Чоловік вбʼє подругу (
Вот прямо сейчас прекращайте лезть в это дело потому что ещё и вам достанется.
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляКотомафия
Пусть уезжает с детьми заграницу
Каже немає куди. Я їй пів року кажу про це..
З бісиками• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
в какой областе он брал распечатку?
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Він зараз її вбити може(
Я попросила щоб їхала до мене, але і я переживаю за себе (
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
в какой областе он брал распечатку?
Перестаньте. Я таке писати не буду
Червона калина• 09 мая 2024
навіщо вона забрала заяву? звичайно після такого вони не хочуть більше в неї ту заяву приймати, бо знову ж забере.
Хай записує всі дзвінки на диктофон, днює і ночує в поліції, бо є загроза її життю - вони просто їй не вірять тепер.
А ось і я• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Їй подобаються ці ігрища, інакше б не забирала заяву
З бісиками• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Перестаньте. Я таке писати не буду
Ооо, ну так-что вы хотите? Помощи или просто бла-бла?
Швендяю містами• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Тцк на него натравить )
А вообще за границу валить )
Пупс• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Полиция обязана принять заявление ( давите на них). Но, если боитесь, то дела не будет. В легальном смысле других путей нет.
Советчица Года• 09 мая 2024
Вам не здається, що подрузі подобається роль жертви, а ви їй ще й підігруєте?
Я розумію, що ви з найкращих міркувань, але прдрузі так сильно подобається, як ви її рятуєте, що вона грається в небезпечну гру знову і знову? Вона стільки співчуття і уваги отримує, як ніколи.
Ви не могли б їй сказати : Маша, я тобі з радістю допоможу, коли ти напишеш на нього заяву і розлучишся, але в іншому випадку я нічим тобі допомогти не можу.
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
Як ви можете допомогти? Чим вам допоможе область? Чи чим мені це допоможе?
Котомафия• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Блин, что значит некуда, сейчас больше возможностей уехать и примут и помощь еще получит в той же Германии, значит ей нравиться быть жертвой, детей только жалко.
Галя із Дарниці
• 09 мая 2024
Ответ дляШвендяю містами
Тцк на него натравить )
А вообще за границу валить )
Воно падло має два громадянства
Червона калина• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
ототот. І немає куди, і немає за що, і заяву забрала. Вона точно хоче позбавитись ?
З бісиками• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Найду вам это сотрудника-дальше он сам заставит этого урода успокоиться.