Галя із Дарниці• 09 мая 2024

Дівчата що робити. Чоловік їх подругу

Я створювала тему, що вона в реанімації лежала але як завжди заяву забрала …
Ситуація дуже важка, у них двоє дітей.
Тепер він дзвонить і каже : все сука, я іду по тебе …
Пару днів назад він сказав що чекає що знайомий з СБУ зробить йому роздруківку, де вона ходить і всі переписки і там він привід найде її знову побити (
Вона не собі поставила хрест. Я не знаю як спасти
Що робити?
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
Сколько дней ваша подруга лежала в больнице?
Більше місяця
Десь тиждень в реанімації.
Були зламані кожен палець на руці, порізані вуха і ножем підстрижена під хлопчика
І це не все …

ДолькиКабана• 09 мая 2024
Автор, подруга заходить на сайт автобусних перевезень, наприклад, Євроклуб. Бере квитки. Бере дітей, паспорти , необхідні ліки, мінімум одягу і їде в Німеччину. Все
Наша взяла• 09 мая 2024
А как она двоих детей родила от такого, что после первого ребенка он был идеален ...
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
пост 49
Понятно
4есотка• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Вінницька область. Допоможіть якщо можете
А жена! сама может пойти и принять его повестку для него же.
З бісиками• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Понятно
в своей областе я б вам сделала, в вашей-вы можете. Одно письмо-звернення-очень просто.
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ дляЗ бісиками
В якій ви області?
Я не Тролль• 09 мая 2024
Вам в кайф вариться в этом?
З бісиками• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
В якій ви області?
не Винница

Всіх підсаджую• 09 мая 2024
Ответ дляПупс
Так в Украине запрещено иметь более одного гражданства. По этому и не проверяют на наличие укр, если иностранное показываешь. Наверное.
Наверное))). Проверяют ещё и как! Если в иностранном паспорте стоит пометка укр, то чморят погранцы жёстко. До войны они просто морды кривили на такие паспорта а сейчас спуску не дают.
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ дляЯ не Тролль
Вам в кайф вариться в этом?
Нє, сидіти і чекати коли не стане подруги через одного дебіла
66сезон666серия• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Більше місяця
Десь тиждень в реанімації.
І це не все …
И на какой стадии сейчас уголовное производство? Досудебка?
Я не Тролль• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Так ее все устраивает.
Более того, закроете ее любимку, эта больноватая вас подкараулит и подколет)
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
Вона заяву забрала, суду не було
Залізна тьотя• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Воно падло має два громадянства
Что-то мне подсказывает, что троллите вы
Oksania_mama• 09 мая 2024
Нема в нього ніякого ’друга з сбу, що робить роздруківку’, це абсолютна брехлива херня, хай не триндіт. Жодний сбушник такого не буде робити, воно йому нафіг не треба мати проблеми на службі через незаконне втручання.
Це перше.

Друге - набрешіть йому теж, що ви вже шукаєте допомоги в ТЦК, щоб його забрали, і вам вже обіцяли контакти надійних людей )
Трете - попросіть якогось чоловіка, щоб він зачитав текст ’по фене’ з різними блатними погрозами типу ’фары тебе промоют і заточку в печень’ і зімітуйте типу телефонний дзвінок з таким текстом.
Нехай йому буде лячно, а не вам з подругою.
Всіх підсаджую• 09 мая 2024
Ответ для4есотка
Уже б пол Украины б так сходило б,а ещё обиженные любовницы и тех, кого бросили!
66сезон666серия• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Вона заяву забрала, суду не було
Да хоть сто раз она забрала бы заяву, но это минимум средние телесные и такие производства не закрывают по желанию потерпевшего. Вы зачем то обманываете )
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
О!!!!
А якщо я вас скажу що він був у розшуку, а в цей час всі знали де він і поліція навіть нічого не зробила?

66сезон666серия• 09 мая 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
Троллит, по средним телесным не закрывают производство по хотелкам потерпевшего
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
Бачу ви спеціаліст хороший
Не приведи Господь вам так тролити
66сезон666серия• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
О!!!!
В это поверю, им пох, но если производство есть, то с ним надо что то делать и просто так закрыть его нельзя.
66сезон666серия• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Бачу ви спеціаліст хороший
Не приведи Господь вам так тролити
Нормальный, потому в такие сказки не верю)
Летчица• 09 мая 2024
Автор, ну она ж сама не хочет, если реанимация её не научила. Не нужно было забирать заявление. Вы за нее это не сделаете.
жар-птица Нюра• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Більше місяця
Десь тиждень в реанімації.
І це не все …
Какой кошмар 🥲
автор Галя із Дарниці • 09 мая 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Какой кошмар 🥲
Там стівен кінг буде в шоці..
Залізна тьотя• 09 мая 2024
Ответ дляБавовнятко
Не вірю)) В мене знайомий має укр і грузію. То їзде спокійно. Не показуючі укр.
Значит, он в Украину заехал до всего по грузинскому.
Летчица• 09 мая 2024
Я вот до сих пор вспоминаю девочку молодую , мне в челюстно-лицевом отделении зуб мудрости удаляли, а она со сломанной челюстью, зато в шубе шикарной и муж её приезжал потом, и родители её, я так поняла там в порядке вещей такое. И после больницы она домой назад собиралась.
Emm11117• 09 мая 2024
Ответ дляШвендяю містами
На штурм психа отправить- моет орков прибьёт хотя бы
Такі імпопо можуть лише жінок бити які штурми, вони сцикуни де є інші чоловіки
Emm11117• 09 мая 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Більше місяця
Десь тиждень в реанімації.
І це не все …
чому воно ще не сидить