Вельми шановна• 09 мая 2024

Зміна проживання, відмітка у приписному, чи можуть бути проблеми в військкоматі?

Сину через місяць 18 , плануємо виїзд , але хоче виписатися з гурта і прописатися дома, все через військкомат, чи можуть бути ньюанси? ЦНАП виписує і приписує по місцю проживання. Підкажіть чиї діти недавно міняли місце проживання, дякую!
ГЛЮкоза• 09 мая 2024
Стільки тем… скоро вже буде - пішов покакав, чи потрібно в тцк відмічатися?

Ласую колобками• 09 мая 2024
Йому ж ще немає 18, все одно планує ухилятись, в чому питання?!
Марафетчица• 09 мая 2024
Нюансы не успеть выехать до 18
Тень льва• 09 мая 2024
За кордоном прописні на потрібні
автор Вельми шановна • 09 мая 2024
Ответ дляТень льва
За кордоном прописні на потрібні
Вважаєте, що приписка в гуртожитку це не проблема? Це інше місто
автор Вельми шановна • 09 мая 2024
Ответ дляМарафетчица
Нюансы не успеть выехать до 18
Ваша відповідь недоречна, вчора приїхали
Полковой раввин Изя• 09 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
Прописка вообще не проблема. Особенно временная в общежитии. Уезжайте быстрее, а не херней страдайте.
Тень льва• 09 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
Яке це має значення за кордоном?
Мовчу, але хочу• 09 мая 2024
А зачем вам все эти маневры выписать/прописать?

Марафетчица• 09 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
Куда приехали?
автор Вельми шановна • 10 мая 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Мене цікавить облік в військкоматі , хоче поставитись в своєму місті
Коли мовчу- приємна жінка• 10 мая 2024
Ответ дляВельми шановна
То яка проблема, якщо він студен денного відділення і йому немає 18-ти, які проблеми можуть бути в військоматі ? Тільки часу у вас зовсім мало, хоча, якщо вдома місто невелике, то швидко все зробите. Два паспорти максимальної дії не забудьте оформити тут
автор Вельми шановна • 13 мая 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Дякую, вже зробили