Залетна Я тут• 09 мая 2024
При аутизмі можна оформить інвалідність?
Ситуація.
Молода сім´я в 2014 тікають з Луганська в Харків. Салтівка. Купують квартиру. В 2022 тікають в Київ обл, з малою дитиною. Знімають квартиру. Дитині ставлять діагноз аутизм. Вона не говорить, в підгузнику, весь час тільки з мамою боїться людей інших. В садок ніякий не беруть.Мама пече ночами торти, щоб вижить їхній сім´ї, тато працює водієм на пошті. Отримав повістку, пройшов комісії. Забирають на навчання.
Питання
1. Чи дають інвалідність при аутизмі?
2. Якщо є такий документ чи може тато не нести службу чи мама опікун і цього достатньо
3. Якщо є документ чи може така сім´я виїхати?
Питання
1. Чи дають інвалідність при аутизмі?