Залетна Я тут• 09 мая 2024
При аутизмі можна оформить інвалідність?
Ситуація.
Молода сім´я в 2014 тікають з Луганська в Харків. Салтівка. Купують квартиру. В 2022 тікають в Київ обл, з малою дитиною. Знімають квартиру. Дитині ставлять діагноз аутизм. Вона не говорить, в підгузнику, весь час тільки з мамою боїться людей інших. В садок ніякий не беруть.Мама пече ночами торти, щоб вижить їхній сім´ї, тато працює водієм на пошті. Отримав повістку, пройшов комісії. Забирають на навчання.
Питання
1. Чи дають інвалідність при аутизмі?
2. Якщо є такий документ чи може тато не нести службу чи мама опікун і цього достатньо
3. Якщо є документ чи може така сім´я виїхати?
Питання
1. Чи дають інвалідність при аутизмі?
Накладні мюслі• 09 мая 2024
Якщо оформити інв то дають відстрочку . Не важливо на кого з батьків будуть оформлені виплати
Невгамовна сила• 09 мая 2024
Кузнецов, Марценковский -, психиатры. Номера телефонов можно найти в интернете!
Злюсь до кипіння• 09 мая 2024
Інвалідність не дорівнює діагноз.
Незрозуміло скільки дитині років і чи дійсно вона має серйозні вади.
До речі, розлад аутичного спектру і аутизм - різні діагнози.
ГейСюда• 09 мая 2024
Странно, что они только проснулись, а раньше этим вопросом не беспокоились
Глубоководная селедка• 09 мая 2024
Автор, мені шкода цю маму. Дитині при аутизмі інвалідність дадуть, але не зразу. І залежить від віку дитини. Якщо весь час в підгузку, це ж явно не 7 років? А в три роки таку інвалідність складніше отримати. Та біда в тому, що поки дитині зроблять інвалідність, то тато давно на передовій буде.
Залетна Я тут
• 09 мая 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Дитина не говорить?
Ні, тільеи мичить і плаче
Злюсь до кипіння• 09 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
3.5
В такому віці бути в памперсі і не говорити не є причинами для визнання інвалідності. Дуже малий шанс, що взагалі діагноз поставлять. ЗПР напишуть.
Глубоководная селедка• 09 мая 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
3.5
Того, що ви написали, явно мало для діагнозу і тим більше інвалідності у 3,5 роки. Підгузок то взагалі не показник. Спробуйте поїхати в приватному порядку на консультацію в лікарню Павлова в Києві, там є шанс що діагностують правильно.
Khmelnichanka• 09 мая 2024
Всі пункти так. Причому, якщо дитина об´єктивно важка, то є сенс одразу просити інвалідність з підгрупою А.
Залетна Я тут
• 09 мая 2024
Ответ дляГейСюда
Мені теж дивно. Це знайома сім´я.як почула що він їде завтра, то обомліла.
Каже бабуся дитини, ну а шо було робить.
А я їй кажу що требп було інвалідність оформляти.
Вона як вперше почула.
Думаю чи то я плутаю щось.
І перепитала тут
Вона як вперше почула.
Думаю чи то я плутаю щось.
І перепитала тут
Купи слона• 09 мая 2024
Дають. Але поки оформлять інвалідність, чоловік вже буде воювати. Чого вони раніше не зробили?
Злюсь до кипіння• 09 мая 2024
Щодо садочків - дивно, що мама не відвідала б хоча б ІРЦ, коли її дитину не брали у садок. Є ж садки компенсуючого типу.
Статус Ква• 09 мая 2024
Так дають,нехай оформлюють зараз, його забрали незаконно
Скільки дитині років?
Злюсь до кипіння• 09 мая 2024
Ответ дляKhmelnichanka
У дітей є підгрупи?
Залетна Я тут
• 09 мая 2024
Ответ дляСтатус Ква
Скільки дитині років?
3.5 роки наче. Може трохи більше
Статус Ква• 09 мая 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Важливо
Статус Ква• 09 мая 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Інвалідність не дорівнює діагноз.
Повірте,аутизм це дійсно важко.
Глубоководная селедка• 09 мая 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Та яке ірц? Там на 99,999% було ’дитина у памперсі? В садок не берем’. А не аутизм причиною.
Вище правильно написали - поставлять їм ЗПР і все. Якщо дійсно аутизм у дитини, то поставлять діагноз ближче до 6 років. Це якщо мама не буде ворушитися активно раніше.
Злюсь до кипіння• 09 мая 2024
Ответ дляСтатус Ква
Повірте,аутизм це дійсно важко.
Я вірю. Але не вірю, що він є у тої дитини. Точніше, не бачу причин так думати.
Статус Ква• 09 мая 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
Хай в війсоматі скаже,що займається цим
Пишна молодиця• 09 мая 2024
При наличии инвалидности у ребенка и здоровой мамы, отца могут мобилизовать.
Выпустят заграницу, если он единственный родитель или опекун ребенка
Статус Ква• 09 мая 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Ви не праві.