Очікують наступ на Харківщині, тримайтеся
ДевочкаКрасавица• 10 мая 2024
Ответ дляDiamond_777
Можливо комусь допоможе,
хто не знає куди іхати
у нас на Закарпатті, бачу багато квартир вільних здається,
і чула що в селах хати продаються і можна найти і за 8000 уе.
Робота на підприємствах теж є, особливо потрібні швачки.
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
хто не знає куди іхати
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
в каком состоянии те хаты? если норм, я бы купила
Diamond_777• 10 мая 2024
Ответ дляДевочкаКрасавица
чесно, конткретно відповісти не можу, просто вчора була розмова,
що багато хат продається,
але,знаючи наших людей, то хати переважно доглянуті,
ну і звичайно чим краща - тим дорожча буде
що багато хат продається,
Ответ дляDiamond_777
Можливо комусь допоможе,
хто не знає куди іхати
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
хто не знає куди іхати
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
В якому ви місті?
Ответ дляДаксо
Мобілізацію треба було робити ще півроку назад, а зароз зрозуміло, що русня мобілізувалася весь цей час, а Зе грався в популізм, щоб хоч якось зберегти свій і так не існуючий рейтинг.
Мобилизацию с обучением 2 недели?, когда полно военных в тылу, писали что 600 тыс есть
Vlada-Maria• 10 мая 2024
Ответ дляlilu1990
А що має змінитись? Якщо не вистачає людей?
Тут постійно за ту зброю мусолять, літаки
А хто на них літати буде? Хто їх буде обслуговувати - Ніхто не думає?
та невже?
А ті пів мільйона в погонах в тилу, що 10 років передової не бачили, чим зайняті? Щось дуже швиденько замнули тему. А зміни до закону. які б дозволяли мобілізувати силовиеів-пенсів у штурмовики, де? Не вистачає. кажете?
Vlada-Maria• 10 мая 2024
Ответ дляAmalpi
а цю тему швиденько замнули і вже не згадують
SovaNaSevere• 10 мая 2024
Ответ дляDiamond_777
Можливо комусь допоможе,
хто не знає куди іхати
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
хто не знає куди іхати
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
вы извините, но после Харькова хата в Закарпатье в селе может подойти только тому, кто в Ха бомжевал.
дай бог чтоб не пришлось никому никуда бежать из Харькова.
Ответ дляlilu1990
Сначала нужно чтоб было НА чем летать и ИЗ чего стрелять, а не необученное пушечное мясо. И да, военных, которые всю жизнь штаны протирали в частях, предостаточно, пора их выводить на непосредственную их работу, а не в штабах держать
Ответ дляSovaNaSevere
Знаєте, якщо в Ха війна і вибухи, то будь-яка хата підійде. Якось ви так високомірно написали. Людина пропонує допомогу, а їй бруд в очі лиють. Ви знаєте в чому військові ночують і як сплять? Може вони тоже бомжували раніше?
SovaNaSevere• 10 мая 2024
Ответ для Кошкина мать
извините, если прозвучало высокомерно.
я просто знаю, как это будет ощущаться после большого и очень подвижного города - ужасно.
да и человек там помощь не предлагает, просто пишет ’приезжайте, снимайте’. так из любой области можно написать.
просто надеюсь, до всего этого не дойдет.
Ответ дляНочка_темная
Не розумію, нам же дали ніби зброю, ще 22.04 писали що це все вже біля України та на шляху до нас,і де результат? Нічого не змінилося,ніяких ударів не наносимо більш ніж за ті півроку що нічого не постачали.
удары наносим по нефтезаводам, каждую ночь. Я думаю наши готовы и все у них есть, может план такой- заманить и накрыть целыми колонами, как в феврале 22
Ольга-f5e3• 10 мая 2024
Ответ дляDiamond_777
Можливо комусь допоможе,
хто не знає куди іхати
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
хто не знає куди іхати
Ну і рай для дітей)
полуниця по 20 грн
Куди їхати?
Diamond_777• 10 мая 2024
Ответ для Кошкина мать
дякую, бо сижу в шоці,
справді як лайном облита(
хотіла підказати людям,що можна дивитись в наш бік - є варіанти.
справді як лайном облита(
Kristinka2106• 10 мая 2024
Ответ дляДаксо
Там тема для матрьошок, всі прямо в одному місці, ще й боти на додачу танцюють хороводи. Створюють інформаційну картинку.
В розовых очках жить куда легче правда?!
Ответ дляtosja_80
Усе є. Ви підете в армію?
Ответ дляДаксо
Мобілізацію треба було робити набагато раніше і не дозволяти людям розслабитися
А тепер ця війна це ато 2.0. Спасти може тільки участь військ НАТО. Безпосередня. Уже пізно пити боржомі по всім фронтам
Ответ для Кошкина мать
Откуда же Вы вещаете автор?
Ответ дляlilu1990
Конечно нужно было. Только начинать нужно с военных, а не с гражданских. На кой хрен они всю жизнь ЗП получали?
Ответ дляMinny
І? В прифронтовому місці все дешевше, ви прям капітан очевидність. Там неповажна пані хати по 10 пропонувала. Типу задарма, типу допомога
Я подивилася, ну якось можна орендувати, наприклад, запакуватися родиною у 25 кв.м прикордонне містечко Тячів за 150 баксів. Чесно офігєть ціни за такі собачі буди.