Глас_Народа• 10 мая 2024
Чем вывести клопов с дивана?
66сезон666серия• 10 мая 2024
Скільки років дивану? Чи в нових теж заводяться ті клопи? І звідки вони беруться?
Клевотница• 10 мая 2024
Ох, пздц
Тут нещодавно в однієї з тем питали як боротися з тарганами, і дівчина описувала досвід виведення клопів спецслужбами, там треш.
То поки не розлізлися вони по всій хаті,виносьте той диван нахєр
Білка в колесі• 10 мая 2024
Викликали службу. Трешу не було ніякого. Добу тільки дома не ночували. Нічого не викидали і не переклеювали. Років 5 пройшло
Фенте Фря• 10 мая 2024
Якщо є можливість - викинути все, де можуть бути клопи, викликати службу, щоб обробили, потім купити нові меблі
Наивная Хо• 10 мая 2024
Ответ дляУжеВотДа
Диван в мусор и вызвать службу,без вариантов
они могут быть не только в диване, а и в самых разных местах - в шкафах, полках, столах, плинтусах
Наивная Хо• 10 мая 2024
Ответ для66сезон666серия
ну моя сестра привезла с отдыха. они могут заводится в супер ремонтах, в супер новой и дорогой мебели, им пофиг