dArtagnan• 10 мая 2024

Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять помощь украинcким беженцам

Порошенко призвал немецкие власти прекратить выделять материальную помощь украинским беженцам призывного возраста. Вместо этого он предлагает отправлять эти деньги на Украину для финансирования армии.

Глядя на действия и заявления украинских политиков, создается впечатление, что выборов в Украине больше не будет.
нинель 1919• 10 мая 2024
очень даже верно, пусть еще и мужики германии платят за то что их там приютили от нашего нквд и бусификации,а то сидят там на пособиях .а мы тут все трясемся

TolstayaNata• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
Все правильно сказал. Мужики достаточно насиделись там, нагрели жопы, пусть шуруют арбайтен. Еще не хватало 3 год кормить взрослых мужиков по закордонам. Лучше реально пусть это идет на ЗСУ.
А три года никто и не кормит. Первый год. А потом работают. Но вновь прибывшие тоже имеют право на пособие на первое время. Не считаете?
Любовь Вадимовна• 10 мая 2024
Ответ дляTolstayaNata
какой год? лично знаю того, кто 3 года сидел - учил язык, сейчас работает уже и то на испытательном
Чомучка• 10 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Наша влада вже взагалі подуріла
Чому? Назвіть бодай один привід утримувати за кордоном працездатних чоловіків.
TolstayaNata• 10 мая 2024
Ответ дляЛюбовь Вадимовна
У меня знакомые все только год были. Потом работают. И мужчины и женщины.
Wendy Rhoades• 10 мая 2024
Ответ дляkvitanka
Можливо, ще якусь тимчасову підтримку для тих, хто щойно приїхав з зони бойових дій, втратив житло і т.д. на час, поки вони адаптуються і знайдуть работу. Але ж це справа кількох місяців, а не років.
ну звісно щойно з потягу людина на роботу не влаштується, навіть чоловік.
Є сенс допомагати перший час. Але це все якось так криво-косо і нелогічно.

З одного боку европейські країни витрачають мільярди на допомогу Україні, щоб ми принаймі не програли повністю, з іншого - підтримують і заохочують чоловіків нелегально виїжджати. Тоді хто буде воювати, хто буде працювати на ту ж саму війну?
Навіщо тоді витрачати гроші на зброю? Це ж як переносити воду у відрі з діркою. Якщо Україна програє, то кількість біженців зросте ще в декілька разів, що тоді буде з виплатами?
Одні рішення суперечать іншим.
Helenny• 10 мая 2024
Правильно він все сказав.
Хай ідуть і працюють. З країни їх ніхто не жене. Але годувати лоботрясів за рахунок Німеччини не варто.
herba fresca• 10 мая 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Хороша пропозиція, підтримую Порошенка. До речі, коли рівно те саме пропонував Зеленський в січні, і порохоботи полоскали його за розкол українців
Чем больше денег дают Украине,тем дольше длится война.
А у вас вроде сын студент.
Так и до студентов скоро доберутся.
Olenka_bum• 10 мая 2024
Ответ дляnata.ant
Було б бажання,як то кажуть.Можна переїхати в місто,зняти койко місце і йти працювати,і гроші на збираються на пато і на права.Є курьери глово,там де лише велосипед потрібний
Бачу Ти уже курєром багато заробила на проживання, права та авто. Мабудь і мову до С1 осилила.
Люди, да яка різниця куди витрачає чужа країна свої кошти? Але велика різниця куди наші кошти витрачають наші чиновники в воєнний час. Вас же лобами зіштовхують, а ви як ті сліпі кошенята бігаєте із кутка в куток і нявкаєте один на одного

nata.ant• 10 мая 2024
Ответ дляOlenka_bum
Ви яким місцем чітаєте коментарі? Я написала що в двадцять це вже не діти,а дорослі люди,і якщо немає грошей,то можна самим собі заробити було бажання.Я взагалі не писала,що треба відміняти виплати
Liebelebenn• 10 мая 2024
Я за те щоб нашим чоловікам не платили роками соц виплати в Німеччині!
Ті муЗчини, яких бачу в оточенні випромінюють просто наглість, безсоромність і відсутність будь яких принципів. П´ють, рекоч3ть як коні, робити не хочуть, в той час як більшість жінок вже на роботах чи підробітках.
Автор, свідомо не вказала в заголовку , що пропозиція пана Порошенко стосується наших муЗчин працездатного віку
Olenka_bum• 10 мая 2024
Ответ дляnata.ant
А ви яким місцем читаєте? Де я пишу, що ви це писали?
nata.ant• 10 мая 2024
Ответ дляOlenka_bum
Да ви ж мені пишите,про сталкують лобами і все інше.І про те,куди країни витрачають свої кошти.
Olenka_bum• 10 мая 2024
Ответ дляLiebelebenn
Міняйте своє оточення, бо таке враження, що якесь воно недолуге
Liebelebenn• 10 мая 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Шмаркля пропонував ЙОМУ особисто ВСІ соц виплати адресувати. А не ввести якісь обмеження працездатним муЗчинам
Jimson• 10 мая 2024
Ответ дляOlenka_bum
’Вас же лобами зіштовхують, а ви як ті сліпі кошенята бігаєте із кутка в куток і нявкаєте один на одного’

Це називається ’перенаправити вектор агресії’. Ви все правильно розумієте.
Liebelebenn• 10 мая 2024
Ответ дляOlenka_bum
Українських муЗчин в моєму оточенні нема, та й від всіх людей я тримаюся осторонь, але те що говорять наші жінки , які вивезли свої штани в Німеччину м´яко кажучи засмучує
Khmelnichanka• 10 мая 2024
Ответ дляJimson

Так (((
Olenka_bum• 10 мая 2024
Ответ дляJimson

Думаю, що всі все повинні розуміти. Тим паче, що вже була репетиція і ці прийоми проводили в Україні декілька років тому.
Але наші люди, навіть, на власному досвіді не вчаться

Jimson• 10 мая 2024
Ответ дляKhmelnichanka
Так (((
Переважна більшість цього не бачить і не розуміє, на жаль. Навіть війна нічому не навчила, не змусила порозумнішати.
drive105• 10 мая 2024
Как же у нас все любят считать чужие деньги
Jimson• 10 мая 2024
Ответ дляOlenka_bum
техніці маніпулювання ’розділяй і володарюй’ (лат. divide et impera) вже тисячі років
Olenka_bum• 10 мая 2024
Ответ дляJimson
Не спорю. Але вже це все тут було написано та розкладено по полицям і при ковід і при війні. І дії і наслідки, але і віз і нині там

Розділяють та витравлюють, при тому силами самих же людей. Недарма кожен політик прагне мати свій телеканал або друк.видання. Люди піддаються впливу інформації, тим паче, коли когось потрібно ’заключати’
Nova LALI• 10 мая 2024
Ответ дляviter33
Влада не вказує
Це лише думка депутата ВРУ, а не офіційна позиція влади, не звернення влади до уряду Німеччини.
Щодо звихнутої влади, яка відправляє людей на смерть - це до раші, не Україна розпочала війну і напала.
жінок, дітей ніхто не пропонував позбавляти виплат
Украина превратилась в рашу. Даже хуже. Украина не нацелена на нейтралитет и прекращение войны. Она нацелена показать свое эго за счёт тысячей жизней. До последнего украинца. Я все понимаЛА, война, все дела. Но войны надо уметь вести. Так что бы твой народ был сохранен, что бы было кого защищать. Не с горячей головой лететь в бой, а осознавать когда можно воевать, а когда нет. Возможность заключить перемирие было, ещё два года назад. Ещё до этих страшных смертей и разрушений. И украинская сторона отказалась. Это правда, которую признали везде кроме Украины. Так как ЕС была шокирована таким решением. Поэтому я считаю власть Украины предателями, готовыми уничтожить целый народ, ради достижения своих амбиций. Защищай они нацию, как говорят, они бы пытались сохранить ЖИЗНИ, а не территорию, гідність и что там они ещё на уши вешают? Лжецы.
Nova LALI• 10 мая 2024
Ответ дляSentjabrinka
Спорят, друг другу что то доказывают, как буд то от этого что то изменится
Конечно, изменится. Например, на почве этих пререканий можно развязать гражданскую войну. Она, правда, уже развязана, но это для примера.
Valentina0701• 10 мая 2024
Та все правильно Порошенко каже
Valentina0701• 10 мая 2024
Ответ дляWendy Rhoades
я й не знала, що повносправні українські чоловіки мають право претендувати на виплати)
а воно он як)
Та це взагалі якийсь треш і ганьба
Valentina0701• 10 мая 2024
Ответ дляvetal-5eda
Вот вот, это вообще прикол какой-то
Valentina0701• 10 мая 2024
Ответ дляМанюнайтед
Мамочек с детьми можно бюргерам и дальше кормить
😁
lumonbka• 10 мая 2024
Ответ дляviter33
Стаття про конкретне питання - позбавлення виплат ухилянтів в Німеччині, а не про особу Порошенка
’Перевести стрілки’ на особу опонента (а не на його тези), коли по суті нема чим крити - один з класичний прийомів маніпуляцій та підміни понять.
Та ні, ви просто вибілюєте Порошенко ще з 2014 року. Усі його слова та дії. Щоб він не зробив, для вас це мана небесна.
Лізти у справи чужої країни - цим якраз рашка займається в Україні. Німці розберуться без носа українського олігархату