На самос деле, если у вас вторая группа то никто вам не даст по догляду. Официально дают только 1 группе и то не всем. Приходит комиссия, которая осматривает жилище инвалида, составляет акт, может ли сам есть, пить, ходить в туалет, стоять, сидеть, одеваться и т.д. я посмотрела на своего инвалида 1 гр, ему не положено.
Ответ для1973
От сволочі
Счастливая Счастливая• 10 мая 2024
Ні. 2-3 група інвалідності потребує догляду у разі відсутності іншого можливого доглядальника і, головне, якщо ця інвалідність пов´язана із психічним захворюванням. Почитайте уважно Закон:
’люди, які мають стійке психічне захворювання та І чи II групу інвалідності у зв’язку з ним’
Ответ дляСчастливая Счастливая
Просто жах. Людям ніякого виходу
Счастливая Счастливая• 10 мая 2024
Ответ дляAlinka789
Просто жах. Людям ніякого виходу
А ви реально потребуєте догляду? не можете самостійно обходитись без сторонньої допомоги?