Дуб береза• 10 мая 2024
Трендова мийка, раковина. В кого вже є, де купити якісну? Фото
Дуже чоловіку захотілось таку мийку, саме зараз заказали кухню. І мені начебто-то функціональна, хоча завжди мріяла про гранітну. А цих мийок безліч, і не хочеться за всі гроші світу. Можливо навіть з AliExpress? Але якісну. Можливо на порадниці і порадять де, яку і за скільки. Фото для прикладу. Дякую всім.
Не худа ні разу• 10 мая 2024
Не рекомендую, таку річ замовляти з Алі!
Горизонтальна форсунка вийде через рік з ладу, якщо вода жорстка. Це перше. Буде морока.
По-друге, мийку та змішувачі можна брати окремо/або комплектно, але бажано по місцю і так щоб вам доукомплектувати сифоном та шлангами подовжувачами для змішувача, бо якщо замовите на Алі не факт що все підійде по різбам/діаметрам підключення.
Якщо зараз брати окремо:
Мийка десь десь +- 6-8к.
Змішувач з видвіжним носиком та з подачею фільтрованої води десь 8-10к.
Можна окремо брати змішувач для фільтрованої.
Сифон десь 1к.
Це ціна на якісне, можна і дешевше китайське.
Якщо зараз брати окремо:
Мийка десь десь +- 6-8к.
Сифон десь 1к.
Мост_Устал• 10 мая 2024
Ответ дляДуб береза
Не порадите? Нержавійка чи гранітна? І фірма виробник. Дуже вдячна.
Маю і гранітну в будинку, і нержавійку в квартирі. То по досвіду ніколи і нікому не пораджу гранітну. А от нержавійка якось мені краще. І гігієнічніше, на профессійних кухнях тільки нержавійка не дарма.