10 мая в 13:57

От ніби дрібниця, але

Чому саме жінки переймаються такими питаннями?
Мо, якби менше про дурне думали, були б успішніші і жили довше?
4 2 1
Plushaa 10 мая в 13:58
Женщины и так живут дольше
dulenok 10 мая в 13:59
судя по картинке, я не женщина...я точно знаю - только утром
11 2
Аnnеt 10 мая в 14:03
спать на мокрой голове...?
Kot_v_meshke 10 мая в 14:03
Женщин это вопрос не мучает. Потому что голову моют только с утра, а не на ночь. Ну если надо чтоб красиво было. Особенно короткие волосы.
3 2 2 2
Еленка14 10 мая в 14:03
Ответ дляАnnеt
спать на мокрой голове...?
Я весь час так сплю. І що?
Kot_v_meshke 10 мая в 14:03
Ответ дляЕленка14
Я весь час так сплю. І що?
А утром у вас какая прическа после такого?
Аnnеt 10 мая в 14:04
Ответ дляЕленка14
Я весь час так сплю. І що?
а утром с подушки укладка в стиле ’я у мамы дурочка’?
4 1
Еленка14 10 мая в 14:05
Ответ дляKot_v_meshke
А утром у вас какая прическа после такого?
Звичайна. В мене довге волосся, яке заплітаю чи збираю у хвіст.
Еленка14 10 мая в 14:05
Ответ дляАnnеt
а утром с подушки укладка в стиле ’я у мамы дурочка’?
Може у вас і так. В мене ні.
Kot_v_meshke 10 мая в 14:05
Ответ дляЕленка14
Звичайна. В мене довге волосся, яке заплітаю чи збираю у хвіст.
А они высыхают до утра? Не представляю как спать с мокрыми волосами.
Аnnеt 10 мая в 14:06
Ответ дляЕленка14
Може у вас і так. В мене ні.
именно так. волосы высыхают в лохматом состоянии и на голове ужас.
Еленка14 10 мая в 14:07
Ответ дляKot_v_meshke
А они высыхают до утра? Не представляю как спать с мокрыми волосами.
Ну звісно ж. В мене ще і вікно постійно відчинено. Як перестала боятися ’застудиться’ , так з´ясувалося, що не страшно.
Kot_v_meshke 10 мая в 14:08
Ответ дляЕленка14
Ну звісно ж. В мене ще і вікно постійно відчинено. Як перестала боятися ’застудиться’ , так з´ясувалося, що не страшно.
Вопрос на в простуде, а в комфортном сне и не мокрой подушке. Разве приятно спать с мокрыми волосами? От них подушка мокрая будет.
Еленка14 10 мая в 14:08
Ответ дляАnnеt
именно так. волосы высыхают в лохматом состоянии и на голове ужас.
Ні, як тільки розчіска торкається волосся - так вже нічого і не лохмате.
Еленка14 10 мая в 14:09
Ответ дляKot_v_meshke
Вопрос на в простуде, а в комфортном сне и не мокрой подушке. Разве приятно спать с мокрыми волосами? От них подушка мокрая будет.
Так, чого не зробиш заради того, щоб поспати зайві 40-60 хвилин. Я навіть не помічаю - справа звички
Kot_v_meshke 10 мая в 14:11
Ответ дляЕленка14
Так, чого не зробиш заради того, щоб поспати зайві 40-60 хвилин. Я навіть не помічаю - справа звички
У меня волосы вьются и если лечь с мокрыми - уиром взрыв на макаронной фабрике. Мою только утром и укладываю брашем. Иначе черте что. Но у меня стрижка чуть ниже плеч еще.
Еленка14 10 мая в 14:17
Ответ дляKot_v_meshke
У меня волосы вьются и если лечь с мокрыми - уиром взрыв на макаронной фабрике. Мою только утром и укладываю брашем. Иначе черте что. Но у меня стрижка чуть ниже плеч еще.
Я вам нічого і не раджу. Це ви мені написали і ви заперечуєте існування інших людей, яким зручно і підходить інше.
І так, все життя мрію, з малечку, про кудряве чи хоча б ’вьющееся’ (не знаю як перекласти) волосся. В мене навіть на бігуді чи інші приспособи може не триматися
Kot_v_meshke 10 мая в 14:18
Ответ дляЕленка14
Я вам нічого і не раджу. Це ви мені написали і ви заперечуєте існування інших людей, яким зручно і підходить інше.
І так, все життя мрію, з малечку, про кудряве чи хоча б ’вьющееся’ (не знаю як перекласти) волосся. В мене навіть на бігуді чи інші приспособи може не триматися
Я у вас совет и не просила. Написала вам чтоб понятно было, почему для меня сон с мокрой головой что то из области фантастики.
Еленка14 10 мая в 14:19
Ответ дляKot_v_meshke
Я у вас совет и не просила. Написала вам чтоб понятно было, почему для меня сон с мокрой головой что то из области фантастики.
А я написала, що мені нормально і ніякої фантастики. Сплю і навіть не помічаю, що вона мокра.
Аnnеt 10 мая в 14:24
Ответ дляЕленка14
Ні, як тільки розчіска торкається волосся - так вже нічого і не лохмате.
это у вас так. мне, чтобы исправить ночную ’укладку’, нужно снова намочить и высушить.
Еленка14 10 мая в 14:26
Ответ дляАnnеt
это у вас так. мне, чтобы исправить ночную ’укладку’, нужно снова намочить и высушить.
Так, у мене так. Тому я і написала. Такі люди існують.
Коли було каре, то звісно ж, тільки миття зранку і обов´язкова украдка на браш і ще й з засобами