10 мая в 14:13

Як вижити на зп 14.000 грн?

показать весь текст
19 11 5
Джонсонюк 10 мая в 15:02
Ответ дляЧупакабраЗеБест
там не так было, моему мужу уже два раза звонили инженеры, которых нанял баглай, чтобы они закончили некоторые объекты по наработкам моего мужа. не знаю где и как, эти инженеры давай звонить и спрашавать уточнять. и муж со старта расскзаывал что этот работодатель кидает на деньги, вы работайте, трудитесь, он вам как и мне не заплатит. дело конечно вашеее.
видимо дурная слава отвадила от него всех наемных архитекторов, а сейчас сезон бабла, и тот товарищ решил что ему будет дешевле расплатиться
класс. это прекрасно.
Cаванна 10 мая в 15:02
Страное время, чтобы стать врачом нужно учиться до сивины, а чтобы стать политиком когда ты за всех людей в ответе своей страны то ничего не нужно или глазки на сцене строить..
11 2
Марс атакует 10 мая в 15:03
Ответ дляCаванна
Повторюсь это не на постоянной основе, а неделя две от силы
В 90 х ми жили набагато скромнішому меню, як згадаю картопля і олія на свята і консервація з погреба. Все. Батька звільнили, бо завод закрився, а мамі роками зп не платили. Якось вижили
5 1
Муркошечка 10 мая в 15:02
Ответ дляНесемо світло разом
тут я, читаю коментарі....
а що багато? ціни бачили в магазинах? зайшов і 1000 нема, а навіть м´яса не купив....
Бо купив червону рибу?
Для життя хватить цілком.
Наша взяла 10 мая в 15:03
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...
Марс атакует 10 мая в 15:03
Ответ дляНесемо світло разом
тут я, читаю коментарі....
а що багато? ціни бачили в магазинах? зайшов і 1000 нема, а навіть м´яса не купив....
Це небагато, але люди виживають і на менші гроші
Акукарача 10 мая в 15:03
Ответ дляCаванна
Вас здесь не поймут..
Ну почему же . Тут много адекватных девочек .
ЧупакабраЗеБест 10 мая в 15:03
Ответ дляНаша взяла
Удалено администрацией...
ну да, спасибо что переживаете.
Nova LALI 10 мая в 15:04
Ответ дляНесемо світло разом
а я за Бойко
Да, кто угодно, только больше не Зе!
Капитанша 10 мая в 15:09
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви в германіях будете зараз іншим вещати, що треба працювати офіційно? А якщо немає іншого варіанту, всі заводи і фабрики закриті, здохнути з голоду? Харе вже вам строчити це шопопало, задовбали
Прочитайте трохи нижче….. Я думала, що в моєі мами сама маленька пенсія, але, виявляється, є ще меньші. І це жах. Перестаньте усюди тикати Германією
Nova LALI 10 мая в 15:05
Ответ дляАкукарача
В любом случае было предсказуемо , что когда в Президенты идет актер , хорошо умеющий только играть уем на рояле и отпускать шутки про эбонитовые палочки и синьора голодомора , при этом ничего не понимающий ни в политике , ни в экономике , и в том , кто имеет полномочия снижать тарифы на комуналку , то в стране очень быстро настанет жопа . Честно скажу , такой задницы в экономике даже при Яныке с Азаровым не было . У меня 2 ФОПА закрылись в 2020 году . В 2024 обеим насчитали по 1000 с лишним гривен - одной по единому налогу , второй по ЕСВ . И ППРки спроворились прислать , одной даже карты исполнительная заблокировала . Такого беспредела даже при Азарове не творили .
Это абсолютная правда
Cаванна 10 мая в 15:06
Ответ дляМарс атакует
В 90 х ми жили набагато скромнішому меню, як згадаю картопля і олія на свята і консервація з погреба. Все. Батька звільнили, бо завод закрився, а мамі роками зп не платили. Якось вижили
Тоді більш як половина населення жила таким чином, набагато більше, ніж можна уявити за сучасних умов. Але грає той факт що тоді хімії такої не було і людей не смоктало, тоді ніхто не сидів на сух пайку(піца,суші і т.д.) зїсти одну сільську картоплю набагато більше задовільняло потреби організма ніж зараз цілу свиню
1 1
Nova LALI 10 мая в 15:07
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
не дивно, що живете на копійки
Так живут же на такие копейки не при правлении Бойко, так что...
Марс атакует 10 мая в 15:08
Ответ дляCаванна
Тоді більш як половина населення жила таким чином, набагато більше, ніж можна уявити за сучасних умов. Але грає той факт що тоді хімії такої не було і людей не смоктало, тоді ніхто не сидів на сух пайку(піца,суші і т.д.) зїсти одну сільську картоплю набагато більше задовільняло потреби організма ніж зараз цілу свиню
Ох, пам’ятаю як мені дитині хотілося тоді шоколадку чи цукерку, і коли хтось пригощав то це було свято зі сльозами на очах
2 1
автор Несемо світло разом 10 мая в 15:08
Ответ дляГоворю-балакаю
У нас в місті роботи не має, як виживати? живемо на 8000 удвох. Або їхати на заробітки, іншого варіанту не має
яке місто? а 8000 звідки берете?
Марс атакует 10 мая в 15:09
Ответ дляНесемо світло разом
яке місто? а 8000 звідки берете?
Працюють люди, або пенсія
автор Несемо світло разом 10 мая в 15:09
Ответ дляМарс атакует
Ніжин, а що?
просто
Марс атакует 10 мая в 15:09
Ответ дляНесемо світло разом
просто
Все ясно з вами, ви троль
автор Несемо світло разом 10 мая в 15:10
Ответ дляМарс атакует
Ми теж живемо на мої 7500 грн, 2300 пенсія по інвалідності моя і 5200 грн допомога по безробіттю. З роботою біда. Якщо десь щось і є, то лише для своїх.
а що це за допомога по безробіттю?
Марс атакует 10 мая в 15:11
Ответ дляНесемо світло разом
а що це за допомога по безробіттю?
Сходіть в центр зайнятості, узнаєте
автор Несемо світло разом 10 мая в 15:11
Ответ дляМарс атакует
Чому? Тиск, серце?
тиск, нерви таке
Nova LALI 10 мая в 15:11
Ответ дляМарс атакует
Це небагато, але люди виживають і на менші гроші
У всех по разному. Когда у тебя своя квартира и ты живёшь на 4000 гривен, и человек что снимает жилье и живёт на 14000 гривен - могут быть в равных условиях, так как один не платит за съем, а другой выкладывает уже 10000.

Одному помогают друзья и знакомые, другому нет. Один живёт в Киеве, в другой в Днепропетровске, цены и зарплаты уже колеблются. Все по разному, но всем тяжело.
Акукарача 10 мая в 15:12
Ответ дляНесемо світло разом
а що це за допомога по безробіттю?
Вы с Луны к нам ? Это пособие по безработице , его платит Центр занятости тем , кто стоит на учете как безработный .
жар-птица Нюра 10 мая в 15:12
Ответ дляГигиенишвили
можно только посочувствовать этим детишкам, бо у мамы мозгов не было
Жизнь странная штука, не боитесь, что можете оказаться сами или ваша дочь на их месте?
Шалена красуня 10 мая в 15:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви в германіях будете зараз іншим вещати, що треба працювати офіційно? А якщо немає іншого варіанту, всі заводи і фабрики закриті, здохнути з голоду? Харе вже вам строчити це шопопало, задовбали
Мої батьки працювали офіційно все життя на комунальному підприємстві, а пенсія по три тисячі. Так що офіційна зп нічого не гарантує.
Ще цікава річ, моя подружка працює у пенсійному у Франуівську. Я їй висалала документи тата, то вона тоді прикинула, що пенсія має бути близько 3 тис на той час (15 років тому). А тут порахували у Кременчуці 1500. Так що ще тварюки в пенсійному крутять, щоб людям менще дати.
автор Несемо світло разом 10 мая в 15:12
Ответ дляЧупакабраЗеБест
сочувствую
якось пережила, ломка спочатку була, та виявилось здоров´я важливішим
автор Несемо світло разом 10 мая в 15:13
Ответ дляАкукарача
В любом случае было предсказуемо , что когда в Президенты идет актер , хорошо умеющий только играть уем на рояле и отпускать шутки про эбонитовые палочки и синьора голодомора , при этом ничего не понимающий ни в политике , ни в экономике , и в том , кто имеет полномочия снижать тарифы на комуналку , то в стране очень быстро настанет жопа . Честно скажу , такой задницы в экономике даже при Яныке с Азаровым не было . У меня 2 ФОПА закрылись в 2020 году . В 2024 обеим насчитали по 1000 с лишним гривен - одной по единому налогу , второй по ЕСВ . И ППРки спроворились прислать , одной даже карты исполнительная заблокировала . Такого беспредела даже при Азарове не творили .
играть уем на рояле и отпускать шутки про эбонитовые палочки и синьора голодомора
Cаванна 10 мая в 15:13
Ответ дляМарс атакует
Ох, пам’ятаю як мені дитині хотілося тоді шоколадку чи цукерку, і коли хтось пригощав то це було свято зі сльозами на очах
Це точно, тоже згадала як багатим з мого будинку шоколадні цукерки привезли, вони так обїлися що просто ручки сходової клітини і качель змащували, щоб хтось вляпався і думав що це ’гамно’ мені тоді так смакувало пахло тим шоколадом, вони не пропонували мені і я не просила, бо мама так навчила... Я тільки на миколая бачила щось шоколадне, і то яке їм на роботі дали в честь свята, правда тато купляв шоколадні батончики коли він випив, а пив дуже рідко тоді
2 1
Акукарача 10 мая в 15:14
Ответ дляНесемо світло разом
играть уем на рояле и отпускать шутки про эбонитовые палочки и синьора голодомора
Что вас смутило в этой фразе ?
автор Несемо світло разом 10 мая в 15:14
Ответ дляМарс атакует
А дихати пилом та пліснявою в тих бібліотеках?
питаю просто, на інших роботах таке саме може бути або гірше ще, пил і пліснява то таке