осень харашо• 10 мая 2024

На Вашу думку, який Топ найбільших помилок робить жінка в стосунках з чоловіком?

Чого не варто робити? Як не варто поводити себе? От що для Вас категоричне табу?)
Для мене - виносити мозги : а де ти? а коли ти будеш? А чого ти туди йдеш? Контролювати взагалі хоч якось.
Барбітта• 10 мая 2024
Сильно его любить и подстраивать свою жизнь под него

НеКонец-Света• 10 мая 2024
Ставити чоловіка на п´єдестал
So_so• 10 мая 2024
Это ошибки на этапе выбора мужчины.
Like-995b• 10 мая 2024
Суету наводить )
Кофр для ноги• 10 мая 2024
Терпит, когда терпеть не надо.
Угадайс• 10 мая 2024
плохо к нему относится, задирает нос
Щепотка_совести• 10 мая 2024
Забивать на свои интересы
Я-ваш шанс• 10 мая 2024
Повністю закидає свої захоплення і свою роботу, щоб підлаштуватись під нього. Розчиняється.
КошкинДом• 10 мая 2024
Для меня ошибка женщины когда она пытается мужчиной заполнить всю свою жизнь и закрыть все свои гештальты)
Мужчина должен быть приятным дополнением к насыщенной и полной жизни женщины.
Мужчина не способ и не инструмент.

Любовь Калистратовна• 10 мая 2024
Быть терпилой не нужно,не забывать про свои интересы
Не обижаюсь• 10 мая 2024
Истеричкой быть точно не надо.
Корсет_на_шурупах• 10 мая 2024
Самая большая ошибка это бросать свою жизнь к его ногам и забивать на собственные интересы.
Баба Йога• 10 мая 2024
Он изменится- она никуда не денется
Помидорина• 10 мая 2024
Контроль, желание переделать под себя взрослого человека, неуважение, капанье на мозги...
Смешнюча• 10 мая 2024
Відкриває і закриває рот, там де не треба. Похвалити, чи подякувати - то проблема. А от скаржитися і критикувати - легко. Оце дві дуже великі проблеми в стосунках. Ну і плюс, її дуже багато в стосунках. А давати себе потрібно дозовано!
Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Топ помилка : закривати очі на ред флаги або думати ’ну нічого, зі мною він зміниться’ чи ’перевиховаю’. Це прям помилка всіх помилок.
Natalia505• 10 мая 2024
Не працювати в шлюбі. Цілковита, повна залежність завжди несе ризики.
Ревнощі, категорично ні. Пошуки зрад.
Все тягнути самостійно, я сильна, я можу, розслабляється чоловік.
Тектологиня 80lv• 10 мая 2024
Жити життям чоловіка, це помилка. Дати йому думати, що без нього ти нуль, це помилка.
Треба бути рівноправною, не важливо працюєш чи ні. Зайнятою собою, роботою, дітьми, будинком. Чоловік повинен бачити, що він партнер рівний, але не пуп землі і король . Він гідний жінки, а не жінка його.
Святатабожа• 10 мая 2024
Не існує помилок. Людина така, як є і поводить себе відповідно. Дресирувати себе і силою заставляти щось робити чи не робити - повний абсурд. Головне знайти підходящу тобі людину, яка не буде вважати твої вчинки помилками.

Швидкоруч• 10 мая 2024
Нет ошибок, есть неподходящие мужчины) а вообще надо быть собой изначально, кто вам не подходят отсеются.
Розвідка Маші• 10 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Ревнощі, категорично ні. Пошуки зрад.
Блін, я вийшла заміж і звільнилася з роботи. Набридло бути бізнес леді))
Бавовнятко• 10 мая 2024
Нет как таковых ошибок,вы это вы,идеальных людей нет.важно найти партнера,с характером которого вы смириться и ужиться сможете,и который с вашим уживется
З царем в голові• 10 мая 2024
Нет такого, мне можно все)
Love_Love_Love_• 10 мая 2024
Ответ дляРозвідка Маші
Бізнес леді з роботи не звільняються
Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Бізнес леді з роботи не звільняються
Да, хіба закривають свою контору) хто ж їх звільнить)
Natalia505• 10 мая 2024
Ответ дляРозвідка Маші
То ваше право. Я маю свою думку. Коли працювала, виходило досить непогано. Свої кошти, свої плани, своя свобода.Зараз не працюю, мені не подобається цей стан речей.
Майор Медуза• 10 мая 2024
Заводити їх взагалі - помилка.

Ну може ще любовника нежлоба иметь норм

Но на постоянку с кем-то жить - помилка
Кондуктор маршрутки• 10 мая 2024
Ответ дляМайор Медуза
Заводити їх взагалі - помилка.

Ну може ще любовника нежлоба иметь норм

Но на постоянку с кем-то жить - помилка
Чому?
Розвідка Маші• 10 мая 2024
Ответ дляNatalia505
Чесно кажучи я лише нещодавно звільнилася, то пока відпочиваю та відновлююся. Бо перевтомилася від роботи. Але сидіти вдома теж довго не планую. Відпочину і знову до праці.
Natalia505• 10 мая 2024
Ответ дляСвятатабожа
Все життя ми зусиллям волі примушуємо себе робити щось, чого в інших умовах може не робили б. Вставати на роботу, мити посуд, готувати, чи виховувати дітей, допомагати, щось будувати, ремонтувати або займатись спортом. Не все в кайф.Це зветься нести відповідальність. Помилки існують, їх купа, вони формують наш досвід. В мене чоловік зараз вікно ревізійне у ванні ставить, йому ще сьогодні на ніч. Я не думаю що він від того в захваті.