Кіма кепка• 10 мая 2024

Коли ваші діти перестали багато падати?

Як виходить на вулицю то біжить,спокійно не йде ніколи,голова в усі сторони крутиться,то обертається постійно. За ці 2 дні упав 2 рази,вдарився лобом сильно,гуля і набряк на весь лоб. Зараз чоловік повіз у лікарню. Малому рік і 9 міс. Розумію що це хлопчик,руки ноги ламатиме і тд. Але може хоч після якогось віку буде обережніше? Я вже подумала в шоломі для самокату з ним гуляти.
Цвірінь• 10 мая 2024
Когда не знаю, но сейчас 3.6 - уже не падает.
Eva030330• 10 мая 2024
Моему 1.10 по-моему падает чаще. Я не замечаю. И никогда не обращала внимания. Это же дети.
Если вы имеете в виду прямо очень серьёзные падения, то было пару раз (с лестницы, с качелей).
Гарнюнька• 10 мая 2024
До 3,5 лет падала, много бегала, коленки и локти постоянно побиты были. В 4 примерно прекратилось. С 8 мес как встала и до 2,5-3 был самый треш
автор Кіма кепка • 10 мая 2024
Ответ дляГарнюнька
Мій постійно на голову падає,незнаю чого він руки не підставляє нормально, зараз на лобі страшенний набряк,дивитися страшно.
Гарнюнька• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Співчуваю. Вчіть його руки ставити, голова важка, от і падає. Кожен день показуйте та розказуйте, запамʼятає
ничевока• 10 мая 2024
Може в дитини проблеми з координацією?
В мене троє, всі активні, але не падали майже, як навчилися ходити.
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Ну от це й проблема, що відсутні захисні механізми
Бо при нормальному функціонуванню мозку, дитина буде виставляти руки, щоб не вдаритися головою
Бибер-анонимер• 10 мая 2024
Якось поступово , краще стало десь в 2.5 роки , але там почав швидше бігати, і весь час я біля качель ( гойдалок) караулила, щоб не бігав біля них. Тобто, так щоб раз і вже все беспечно і можна не переживати за дитину не буде, напевно, все Ваше життя.... Просто зараз він падає, потім він вилазить високо і швидко бігає. Потім сам почне ходити на вулиці, теж переживати, потім пізно приходити з телефоном розрядженим....
dulenok• 10 мая 2024
13 лет...не перестала.
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляГарнюнька
Цьому не вчать, це відбувається автоматично, якщо з дитиною все ок
автор Кіма кепка • 10 мая 2024
Ответ дляничевока
Може в дитини проблеми з координацією?
Мабуть тоді у всіх хто тут відписав проблеми з координацією,крім ваших
Країна мрій• 10 мая 2024
Ну, как вам сказать... падал редко, но метко, с вывихами, переломами и все такое. После последнего перелома колена в 9 лет уже 2 года не испытывает свою судьбу)))
автор Кіма кепка • 10 мая 2024
Ответ дляничевока
Так він лежить руками вперед завжди,але головою всеодно б´ється.
Твоя космішна• 10 мая 2024
Ответ дляничевока
Учат . Я не умею падать.
Метелики на душі• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Проблеми з координацією у тих, кого довго водили за ручки, у повідцях (щось на зразок упряжі, під пахви), у ходунках тримали. Зазвичай в 1.5 року дитина вже знає, що при падінні треба завалюватись на бік чи на попу, виставляти вперед руки. Це інтуїтивно відбувається.
Також взуття має значення. Якщо з великим запасом на виріст, дитина шпортається і падає.
Поліцейський патруль• 10 мая 2024
А мои оба не падали. Сын сразу побежал, не ходил, но не падал, как научился сам ходить, может потому, что был маловесный. Только прыгал отовсюду сверху, с горки, с лестницы, но успевала ловить, тк бегала за ним. А дочка наоборот, пухляш и ходила медленно и аккуратно, чуть что - садилась на попу. Ни одной стесаной коленки! Так и выросли, не упавши)) Правда сын в 7 лет с дерева упал и поломался, но это уже другая история.
автор Кіма кепка • 10 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
Не водили,ходунків не було. На попу то як менший був падав,з розбігу на попу не впадеш,а він реально ганяє постійно,падає з виставленими руками,от прям пластом і лежить,а лоб на асфальті.
Знову Я• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Посмотрите, может на самом деле проблема с моторикой, заниматься нужно лфк, проверьте хорошо
Вкуси мене• 10 мая 2024
Всі діти падають. Але є деякі ознаки на які потрібно звернути увагу. Можливо у вашому випадку все з дитиною добре.
https://www.instagram.com/p/CzEIi7vtDCS/?igsh=
Гарнюнька• 10 мая 2024
Ответ дляничевока
Или учат и тоже будет все ок. Чем одно другому мешает?
автор Кіма кепка • 10 мая 2024
Ответ дляВкуси мене
Та ні,він по нормам і ходить і присідає і по сходинках ходить і м´яча ганяє, навпаки,занадто активний,може в цьому причина.
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Ну дуже багато не нормотипових дітей.
В дитини затримка фізичного розвитку або психічного.
Знову Я• 10 мая 2024
А упор на руки? Получается не очень хороший, массаж , плаванье
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Ну так це і не є нормально
Вкуси мене• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Це добре. Дайте час дитині, в кожної дитини своя траєкторія розвитку. Якщо й нададлі будуть сумніви, то сходіть до невролога
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляТвоя космішна
Учат . Я не умею падать.
Ні, не вчать
Це те ж саме, що і рефлекси при народженні. Дитина народжується з ними
А вчити потрібно якщо дитина має затримку
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляМетелики на душі
Саме так. При нормальному розвитку дитина все це робить самостійно, такі рефлекси.
автор Кіма кепка • 10 мая 2024
Ответ дляЗнову Я
Він так падає тільки коли швидко бігає,прям біжить, якщо більш повільно то на руки і встав,або на попу,я при такій швидкості теж не упала б на руки,тут мабуть якось інакше вже падати треба,на бік може.
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляКіма кепка
Коли ви останній раз були у невролога і фізіотерапевта?
ничевока• 10 мая 2024
Ответ дляГарнюнька
Якщо потрібно вчити, то це означає, що є проблема.