Моему скоро два. До сих пор спит без подушки.
Я не знаю норм это или нет.
Но я не знаю какую подушку в таком случае брать.
Что можете посоветовать?
Я не знаю норм это или нет.
Что можете посоветовать?
Да, я блондинка!• 10 мая 2024
Не помню с какого, но давно с подушкой спит. 2,7
Брала на розетке тоненькую, детскую. Но часто правда крутится и спит то в ногах, то сбоку без подушки 😂
Ольга.Д.О.• 10 мая 2024
До 2,5 років мови про подушку і не йшло. Він за ніч по сто разів перевертався то головою в одну сторону ліжка, то в протилежну. І спав лише в спальному мішечоку. Бо поправляти ковдру кожен раз я б не витримала. Зараз 3р 1м. Став спокійний, полюбив пледик, і маленьку подушечку. Сам її перекладає, куди йому зручно. А взагалі не хвилюйтесь, у дітей голова пропорційно тіла велика, їм і без подушки зручно. Якщо ж хочете привчати, то лише з тоненької.
миссАрфография• 10 мая 2024
Подушка нужна, когда плечи достаточно широкие и ребенок уже не может ровно лежать на боку, толщина подушки равна ширине плеча.
Наверно лет с 1,5 была уже плоская подушечка.
Крихітка на всі• 10 мая 2024
Син після 3х, сам попросив, купила в ярославі тоненьку. Зараз йому 7, все ще з нею, але на ранок та подушка де завгодно, але не під головою. Доньці 2.5, спить без подушки.
Язвочка• 10 мая 2024
Ответ длямиссАрфография
Совершенно верно.