Стигла полуниця• 10 мая 2024
Выгляжу как мужик
Отец с ближнего востока, вся в него. Брови ЧЕРНЫЕ, густые, заросшие. Нос кривой, от него тоже передался. Я люблю девушек с мужскими чертами лица, но у меня это выглядит не так красиво.. ну хоть глаза от бабушки передались, серые. Но иногда, просто хочется быть блондинкой. Обычный макияж не всегда подходит, не знаю как даже и накраситься, но хочу подчёркивать необычную внешность...
Катастрофа• 10 мая 2024
У меня такие черты что минимальный макияж дает эффект трансвестита)) так что понимаю
Тролю як можу• 10 мая 2024
Ля ти шикарна, такі очі 😍якщо що, ти можеш бути моїм мужиком, я теж маю очі, і це дуже гарно. Киця, не сси😘
Акуна_Матата• 10 мая 2024
Ответ дляМанкоголік
Це був сарказм ? Жарт.
Ця дівчина на фото 🔥
Опять тролли стырили фото)
Манкоголік• 10 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сейчас ее засыпят комплиментами, чтобы не вешалась)))
Ні, скажиммщоб брови набила і губи зробила
Ну і підтяжку
Зупка_цем• 10 мая 2024
Брови оформить- можно к бровисту , там красиво подправят.
А так зачем краситься?
Манкоголік• 10 мая 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Опять тролли стырили фото)
О! А про це я не подумала
Топтунша• 10 мая 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Зможете це пережити?
Барбітта• 10 мая 2024
Я такого плана, брови волосы, такой типаж, считаю себя шикарной, мужчины тоже, не пойму вашу проблему совсем
А що таке?• 10 мая 2024
Козирна зовнішність, що тут ще скажеш. Кокетство в вас в наявності і в кількості.
Подовжуюча туш, тонка стрілка + кавові тіні на складку повіки, щоб трошки глибше глаз сів. Оце лохмате заокруглення на початку брови треба не видирати, а підрізати волосинки, а то зламається форма. Пару волосків підщипати і порядок. Гель і розчісати.
Автопортрет нурофена• 10 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
Может, вы просто не умеете делать макияж?
Катастрофа• 10 мая 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Может, но и визажист мне ни разу не сделал такой макияж чтоб мне понравился, хотя расхваливает свою работу - а я смотрю и думаю - что за трансвестит) всего много получается, внешность и так яркая (волосы/ресницы/брови), но и нос большой а губы тонкие
Закуйовджена життям• 10 мая 2024
Ну що, шерлоки, невже ніхто не нагуглив до цих пір хто на фотці?
Семенівни сусідка• 10 мая 2024
Ответ дляЗакуйовджена життям
Монатік?
Автопортрет нурофена• 10 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
Ну не знаю. Может, вы слишком самокритичны?
Зубная фея• 10 мая 2024
Я не контрастне літо, без підфарбованих брів узагалі печаль. Я б хотіла мати яскраві риси обличчя, бути шатенкою, а не русявою. Не розумію чому ви так прискіпуєтесь до себе, приймайте себе такою як є. У вас все нормально із зовнішністю, на фото бачу чорні брови, густе волосся, яскраві очі, приємна дівчина.