Радикальная• 11 мая 2024
Застукала сина
Застукала сина 16 років за курінням маріхуани. Думала вб’ю на місці. Сказав, що це третій раз, не вірю, може бреше. Сказала, що позбавлю утримання зовсім. Піде знімати квартиру, буде курити там. Що робити?!! В кого були такі проблеми з діточками?! Більше всього дратує, шо він спортсмен, алкоголь не п’є і раніше подібне засуджував. Сказав мені, що нервує, типу таке його виправдання. Сказала, що виправдань і чути не хочу, вижену на вільні хліба.
Перловая Кашка• 12 мая 2024
Ответ дляНовопоштинская
наприклад, народження дітей з вадами, без кінцівок і т.д.
Є якісь дослідження, що від трави таке буває? Я не чіпляюсь, мені цікаво звідки така інформація
Новопоштинская• 12 мая 2024
Ответ дляПерловая Кашка
є знайомі, де таке було, та й читала також, але шукати наразі не дуже хочеться, працюю)
Перловая Кашка• 12 мая 2024
Ответ дляНовопоштинская
Жах, дякую за відповідь