Мир Мир Мир!• 11 мая 2024
Бесится, если что-то купили, почему?
Мы с мужем купили машину, узнала моя тетка и начала злиться, проявлять агрессию. Нападать на маму, почему это ей, тетке не сказали. Обиделась, начала вести себя агрессивно и делать пакости.
У нее тоже были крупные покупки, она не бедный человек. Постоянно говорит, что могут купить хорошую машину, но она им не нужна.
Мне интересно почему люди так себя ведут.
Не рассказывали никому, потому что покупка проходила долго, трудно, не хотелось говорить.
Единая страна!• 11 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Нет, мы вообще не рассказывали. Узнала, когда увидела. Может, через год, может через 1,5 года, я не помню.
Мы никому не рассказывали.
Я взагалі не дуже розумію, як це повинно виглядати. Купили машину - треба всім родичам смс відправити з повідомленням? Чи як? Ми теж одразу нікому не казали, з часом всі дізналися по різному.
Мир Мир Мир!
• 11 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
А почему ваши вещи у нее? Забирайте. И понимайте, что нет у вас связи
В бабушкином доме есть некоторые мои вещи. Потому что я туда часто ездила, к бабушке.
Она туда переехала с мужем от войны.
Дама с заначкой• 11 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Так делит уже.
На фоне этого и чудит.
Она ещё до смерти бабушки начала под предлогом машины этой.
На фоне этого и чудит.
Что вам и так много)) как знакомо
Единая страна!• 11 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А чим допомагали?
А повинна чимось допомагати? Тітка немічна, в неї немає родичів ближче племінниці?
Дама с заначкой• 11 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Да.
Дети устроены хорошо? Честно..я советую отпустить и забыть. И себе не рвать душу. И ваши родители пускай не рвут. Нет у вас тетки
Чай не пью, только кофе• 11 мая 2024
Ответ дляЕдиная страна!
Автор сама сказала, що допомагала 😁
Дама с заначкой• 11 мая 2024
Ответ длябЭйбА
Ми як купили машину, то тітки одразу на неї око поклали)) Чоловік мій тепер таксист для них, возить куди скажуть. Але ми не ображені. Возимо. Це ж наші рідні люди. Та й не заздрять наче, а радіють за нас.
Радуется пока возите)) откажите хоть раз. Столько узнаете нового о себе
Чай не пью, только кофе• 11 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Да.
Автори, проясніть будь ласка, чим ви ви їй допомагали. Ми вже всі хвилюємося
Дама с заначкой• 11 мая 2024
Ответ дляСадоводница
Це бабуся подарувала їм дачу але саджає на ній гектари помідор, картоплі і так далі сама, але їй важко то обробляти бо їй 85 років. І типу вони вважають що це не на їх дачі пахати, а бабусі допомагати. І нікого не хвилює що я працюю з одним вихідним, і не відпочиваю ні в які свята. Якщо що - гроші є у всіх, у бабусі з фінансами все добре, неодноразово пропонувалося купити їм ту картоплю, але ні, треба саджати, упахатись, потім всім виносити мозок а потім образитись. По татовій лінії вся сімейка така, не спілкуюсь з ними давним давно і дуже добре себе почуваю
По документам чье, тот и садит)) все
Садоводница• 11 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
По документам чье, тот и садит)) все
Я так і сказала і стала ворогом)))
бЭйбА• 11 мая 2024
Ответ дляДама с заначкой
Хз, наче тьоті в мене адекватні))
Розстрояться то точно))
Мир Мир Мир!
• 11 мая 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Автор сама сказала, що допомагала 😁
Зачем вам эти факты?
Чтобы что?
Не хочу их описывать.
Чтобы что?
Не хочу их описывать.
Оцененная• 11 мая 2024
Семья брата мужа никогда не рассказывает о крупных покупках, потому что одолжили большую сумму 15 лет назад и не отдают
Качка в тапцях• 11 мая 2024
Ответ дляГлубоководная селедка
У вас ще попереду поділ спадщини, може земля є, то готуйтеся))
Оце я думаю, що така поведінка-це і є підготовкою до цієї події. Спочатку у вас будуть викликати почуття провини за те, що ви краще живете: авто, відпочинок, ну с потім будуть давити на те, що у вас є, у них нема, то нехай все їм залишиться.
Але я ж не знаю вашої ситуації в повному обсязі, тому це так-моє припущення
Качка в тапцях• 11 мая 2024
Ответ дляЕдиная страна!
З такої сторони це буде виглядати як хизування, наче теж неправильно
Чай не пью, только кофе• 11 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Зачем вам эти факты?
Чтобы что?
Не хочу их описывать.
Чтобы что?
Не хочу их описывать.
Та загалом срати) а ви прикольна, спочатку розповідаєте, що допомагали, а потім зачємкаєте 😁 порося допомагали їсти напевно
Живчик-счастливчик• 11 мая 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Ну так да.
Я просто намагаюся збагнути ЧОМУ людина злиться. Чому людина може себе так поводити?
Просто ненависть?
Ні, просто заздрощі
Матраскин Брат• 11 мая 2024
Знаю ситуацію, коли у спадок родичка залишила нерухомість. Так цю людину зненавиділа уся рідня (включаючи близьких рідних), і всі родичі думали що ця людина їм щось винна...