Нога на ногу• 11 мая 2024
Клининг после квартирантов
День добрый.
Разъясните, плиз)
Впервые сдаю кв-ру, оговорили, что при выезде вычтем клининг из залоговой суммы.. сколько брать за 30 квадратов?
Вообще всегда ли пользуетесь клинингом после сдачи, или сами? Все ли квартиранты согласны, или считают это лишней статье расходов?
Спасибо 🙌
Разъясните, плиз)
Спасибо 🙌
сама себе прекрасная• 11 мая 2024
Знайдіть клінінг фірму і проконсультуйтесь скільки вийде клінінг для Вашої квартири
Летчица• 11 мая 2024
Якщо був кліринг «до» то і після логічно щоб його зробили. Але якщо «до» здали як було, то вираховувати з арендатора за кліринг не логічно
Джонсонюк• 11 мая 2024
Здаю і приймаю тільки після кап клінінгу, це прописано у договорі, оплачують квартиранти. Вартість клінінгу визначається комерційною вартістю послуги на даний момент.
Жінка з перцем• 11 мая 2024
15лет сдаю свои квартиры. Никогда не было никаких клинингов.
Если вам засрут квартиру до ужаса -то можете нанять клининг. Но как правило вам будут доказывать что все чисто.я действую по другому. Я раз в месяц прихожу забирать деньги. Если вижу что квартира убивается , а это видно в течении 1-2мес., то с вещами на выход. Поэтому у меня за 15 лет чистые квартиры. Если вам попадутся засранцы, то клининг вам не поможет, потому что жир на кухне и на потолке будет. Завжди все вимиваю сама.
Р.с.вы наверное ремонт сделали для квартирантов, все новое поставили -технику..мебель???? Так делают все, кто впервые этим начинает заниматься))) потом разочарование, что делать так не надо было и ничего чужими людьми не цениттся
Потринділиця• 11 мая 2024
Ответ дляНога на ногу
В сенсі?? Здали в ідеальній чистоті 🙌
’Идеальная чистота’ в вашем исполнении и профессиональный клининг это разные вещи
Жінка з перцем• 11 мая 2024
Ответ дляДжонсонюк
А вони взяли і втекли.і ключі лишили під ковриком чи конс´єржу. І приймайте чи не приймайте скільки влізе))) якщо люди виїжджають , то вони не хочуть платити ні за який клінінг. Тому логічнощо ключі лишуть і втечуть.
Цукрові вишні• 11 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ааа, мені так за півроку жирну плямищу на стелі зробили. Як? Взагалі такого ніколи не бачила, навіть у засранців
Жінка з перцем• 11 мая 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Коли щось смажать сильно і не закривають кришкою.
сама себе прекрасная• 11 мая 2024
Ответ дляЦукрові вишні
хтось експериментував с перегортанням млинців підкидаючи їх на сковорідці ))) чомусь тільки такий варіант можу припустити
Цукрові вишні• 11 мая 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Вони прибрали за собою, до речі. Але загальний стан квартири був наче вони там років десять прожили, а не півроку
Жінка з перцем• 11 мая 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Тому ніяких ремонтів і нових меблів не можна ставити
Барабасиха• 11 мая 2024
Ответ дляНога на ногу
В сенсі?? Здали в ідеальній чистоті 🙌
Все правильно. Я раніше сама прибирала. Зараз це робить прекрасна жіночка. За рахунок квартирантів і це прописано в договорі
Люблю порядок• 11 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Сейчас эта фишка перешла с Европы , брать плату за уборку при выселении . У моих 2000 грн кВ 47 м .
Мрію про пончик• 11 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Та не сбегут, деньги за месяц вперед при поселении оплачены))))
Мішечок щастя• 11 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Для цього є залогова сума.
Мішечок щастя• 11 мая 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Гарна ціна. Яке місто? Я в Києві 5000 плачу за 50 кв.м.
Мішечок щастя• 11 мая 2024
Ответ дляЛетчица
Клінінг
Люблю порядок• 11 мая 2024
Ответ дляМішечок щастя
Софіівська Борщагівка . Мені прибирали по 2500 після ремонту .
Джонсонюк• 11 мая 2024
Ответ дляЖінка з перцем
В такому випадку клінінгу робиться з задатку,він не повертається. А нормальні люди, в цивілізованому світі не заселяються, якщо умови їх не влаштовують.
Мішечок щастя• 11 мая 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Поділіться контактами, пліз
Люблю порядок• 12 мая 2024
Ответ дляМішечок щастя
Поділіться контактами, пліз
Я спитаю , бо до мене вона приходила тільки один раз .
Мішечок щастя• 13 мая 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Дякую! Це було генеральне прибирання, з миттям вікон? Засоби, обладнання Ваші чи її?
Люблю порядок• 13 мая 2024
Ответ дляМішечок щастя
Без вікон , засоби мої .