Як міряти?• 11 мая 2024
Здавання під оренду квартири біля моря
Мене цікавить, як бути не в сезон, адже зимою чи осінню попит малий або ніякий. Приміром, та ж Болгарія чи Чорногорія. Хто оплачує квартиру у цей період?
Треба підробіток• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Інша споава що ви мені абсолютно не цікава, а ви от моє життя занотовуєте
Не занотовую абсолютно, просто примелькалися кругом) І чомусь інших любите «макнути», вважаючи себе вище того всього ))
Домашня Зюзя• 11 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
Тобто виходить, що в сезон потрібно заробити стільки грошей, щоб перекрило весь рік?
Ага. Не в сезон ещё и подтапливать надо, иначе плесень, влажность
Домашня Зюзя• 11 мая 2024
Ответ дляЯк міряти?
Удалено администрацией...
Тем что вы не понимаете элементарных вещей, но хотите сдавать что-то
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляТреба підробіток
Це нормально вважати себе вище того всього.
Маю право.
Смурфетта• 11 мая 2024
Ответ дляТреба підробіток
Я когда-то написала, что для того,чтобы уходил вес, надо не есть мучное и хлеб, так лав лав мне написала, что я ничего не понимаю. Она ещё эксперт по похудению
Смурфетта• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Маю право.
Ржака
Треба підробіток• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Маю право.
Так-так, корона хай не тисне головне тут, серед холопів 🤣
Наполеон Бонапарт• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Значить так:
1. Купуєте квартиру,
2. Робите ремонт
3. Реєструєтесь на сайтах booking.com і airbnb, детально вивчаєте конкурентів, які ціни, які зручності.
4 виставляєте ціни на сезон і на несезон однакові, на несезон робите великі знижки і ставите великий мінімальний термін бронювання.
Все вийде
1. Купуєте квартиру,
2. Робите ремонт
Все вийде
так вы не ответили, кто платит!
Треба підробіток• 11 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
Я ж кажу - експерт з експертів)
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляТреба підробіток
Та мене і не тисне. В мене прекрасна, коміортна корона . Не хвилюйтеся
Смурфетта• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А капсулы блестящие для вагины купили?
Бюст Березуцкого• 11 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
А хто повинен оплачувати житло ваше, якщо там ніхто не живе?
вы или я, по логике автора
Йосип_молодий• 11 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
А капсулы блестящие для вагины купили?
Это на случай блеактута?
Бюст Березуцкого• 11 мая 2024
Ответ дляМама фіфті цента
да-да, всі ми пам‘ятаємо про ваші 25 квартир і 100 хостелів, поки ви драєте поли в сортирі американського аеропорту
работает в авиация! я б попросила!
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
А капсулы блестящие для вагины купили?
Я бачу ви все про них думаєте- вагаєтесь…..
Шаманю второпях• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Значить так:
1. Купуєте квартиру,
2. Робите ремонт
Все вийде
1. Купуєте квартиру,
2. Робите ремонт
Все вийде
Це все було би важливо тільки у випадку, якби автор знайшла відповідь на своє запитання. 😁
Слухи-руки не распускаю• 11 мая 2024
Мы снимаем в Испании на берегу. В несезон, сентябрь-июнь стоит 1000 евро. Июль-август 6 тыс в мес. Соседние квартиры многие весь год стояли пустые. Но тут с сентября и по сейчас меньше 16 градусов никогда не было, ночью 12 минимум. Нам все время как отдых
Заикальница• 11 мая 2024
Ответ дляДайте подумать
Все так просто?)))
Вам треба було написати, що треба купити квартиру і виставити на Букінг?)))
Притом что сначала купить
А уж потом!!! мониторить цены.
Истинные советчицы заранее ничего не просчитывают
А уж потом!!! мониторить цены.
Йосип_молодий• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вы с тамми не сестры случайно?
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Вы с тамми не сестры случайно?
Для чого ви про нас збираєте інформацію? У вас немає свого життя?
Смурфетта• 11 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Вы с тамми не сестры случайно?
Не, Тамми всем пишет, что они не познали глубин человеческой души,все поверхностные и пишет мудрено сильно. Лав лав моложе и веселее
Мама фіфті цента• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Та кому ви треба. В яку тему не зайдеш, ви вже там перша
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Цікаво, я вам не треба, але ви мені приділяєте увагу
Святатабожа• 11 мая 2024
В Болгарии, если квартира в комплексе, помимо коммуналки, которая там не дешевая, есть еще платежи за содержание в комплексе.
Это обязательная годовая плата, которая стартует от 200€.
Центрального отопления в Болгарии нет, они топят кондиционерами.
Йосип_молодий• 11 мая 2024
Ответ дляСмурфетта
Еще немного осталось до этой черты)))
Йосип_молодий• 11 мая 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Свят свят. Акститесь.
Просто вы обе во всех темах
Love_Love_Love_• 11 мая 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Свят свят. Акститесь.
Просто вы обе во всех темах
І ви третя