Тільки не про гроші• 11 мая 2024

Дурні витівки сина в школі з його друзями

Тиждень тому
Один друг пішов в туалет по великому, вони взяли кульки і по шматку поклали в ці кульки шматки лайна, і розкидали трьом іншим хлопцям по портфелях.
Керівничка влаштувала «розборки», але їх з другом не «викрили». Розповідав зі сміхом і гордістю.
А 2 місяці тому шприцом вкололи однокласниці в портфель яйце.
Теж не «викрили» і розповідає з радістю і сміхом. Хлопцям по 14р.
Вічний двигун• 11 мая 2024
ппц
яке виховання в вашого синочка

Анонім Перший• 11 мая 2024
автор, готовьтесь, и вас ждет
Скляна миша• 11 мая 2024
На вашого сина ще заяву в поліцію не накатали?
Сижуревувшоке• 11 мая 2024
От блин, школьные шутники.
Это до первых проблем.
Щепотка_совести• 11 мая 2024
это ж вы так воспитали
Попа как у Кардашьян• 11 мая 2024
Відчуває безнаказаність. Що ви зробили з цією інформацією, якось покарали сина?
Шиворот Навыворот• 11 мая 2024
Я б за такі витівки взяла за шиворот і притягнула б в школу вибачатися перед тими, кому накидали гівна в рюкзаки
Але ж ви мабуть посміялися разом зі своїм янголом
Секс-Бомба• 11 мая 2024
В 14 лет это уже подозрительно. К психологу может его?
Калинові вуста• 11 мая 2024
Поспілкуйтеся з батьками друзів вашого сина. Вона повинні прочуханку отримати всі.

Сумка з негодою• 11 мая 2024
Ответ дляСижуревувшоке
От блин, школьные шутники.
Это до первых проблем.
Да шутки какие-то для 14 лет... дибильные.
Что должно быть в голове - говно по шарикам раскладывать
Да и вообще пакостить людям. Это означает, что эмпатии ноль.
Калинові вуста• 11 мая 2024
Добре, що син вам розповідає. Це значить, що є до вас довіра. Задача дуже складна, бо треба примітки і в одночас не втратити цю довіру
автор Тільки не про гроші • 11 мая 2024
Ответ дляСумка з негодою
До 13 років була золота дитина. Навіть вчився майже нп відмінно
Говорю відверто• 11 мая 2024
В 14 ума как у ракушки.
У нас в школе танцев такие ребята прекрасные такого же возраста. Умные, вежливые и такой фигнёй не страдают.
То-ли они не по возрасту взрослые, то-ли ваш туповат
Сижуревувшоке• 11 мая 2024
Ответ дляСумка з негодою
Это ужас. Я даже не представляю что бы сделала с сыном в такой ситуации
Сумка з негодою• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Как вы реагируете на его рассказы?
Если он вам рассказал о втором таком случае, и опять со смехом - значит на первый вы никак не отреагировали?
автор Тільки не про гроші • 11 мая 2024
Ответ дляСумка з негодою
Как вы реагируете на его рассказы?
Просто прошу не робити такого, спокійно пояснюю, кажу, що потрібно робити добро
Секретница• 11 мая 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Тема написана в такому стилі, ніби це правда так
АяВсёЗнаю• 11 мая 2024
Це дуже не норм. Ваша дитина не розуміє що таке особисті кордони і гідність іншої людини. Вам треба серьозно з ним поговорити. Тим паче, ви бачите, що він прям гордиться тим, що булить інших, за це можуть зі школи попросити, і по морді відгребти, і ви нічого з цим не зробите. Контролюйте сина, розмовляйте, зводіть до психолога, бо в нього однозначно вже перекошене сприйняття дозволеного і цінності так собі. Як би гордитись тим, що лайно комусь в портфель запхав, ну, це так... ідіотизм... фекальний період.
Сумка з негодою• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Автор, если вы не тролль - спокойно объяснять и просить не делать такого можно в три годика ребенка. Но не в 14

Дама с собачкой• 11 мая 2024
Ну в каждом классе есть таких пара-тройка.
Это капец нервной системе и класса и учителя.
От таких стараются избавится.
На днях в классе у племянника такая компашка измазала какашками ручки женского туплета. Деточки в 9 классе. Справок ни у кого нет.
Основная тема ’и чо вы мне сделаете? уборщица должна все убрать, нигде не написано, что я не имею права мазать гавном’
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
У нас в классе тоже есть такая бубочка, по итогу весь класс его сейчас игнорит и он изгой
Шиворот Навыворот• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
А дитина розуміє, що таке добро? І яку кару вона понесла за свої вчинки, чи ви чекаєте, поки поліція привезе додому?
На границе• 11 мая 2024
Ці витівки для 10-12 більше. В 14 вже має бути якась клепка.
Шиворот Навыворот• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Яким боком оцінки до того, що дитина ваша гівно кладе іншій дитині в рюкзак?
БальзаковскийВозраст• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Ну ви самі маєте розум, що в 14 років такі речі роблять спеціально, а не тому що не знають як правильно
Сумка з негодою• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Если спросить у него, как он отреагирует если такой шарик окажется у него в портфеле. Какая реакция будет? Посмеётся?
На границе• 11 мая 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Уявила фрагмент цієї розмови. Чомусь смішно))
Шиворот Навыворот• 11 мая 2024
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Саме так
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 11 мая 2024
Ответ дляНа границе
Особенно собирание говна в кульки)) да любой бы побрезговал это делать без привязки к возрасту. Может, там что-то психиатрическое
На границе• 11 мая 2024
Ответ дляДама с собачкой
От таких стараются избавится.
Деградація...