Кажу одразу тема не для срачу.Тому без анонімів. Цікаво послухати думки людей з обох міст
Ответ дляYuliya82
Що Ви маєте на увазі?
Різниця між стилем життя у містах, самими містами, дозвіллям і тд
Ответ дляrybka21
А для чого тема?
Ніколи не була там. Хочу поїхати після війни. Думаю, всі міста мають свої особливості і це нормально. Я дійсно не хочу нікого обливати брудом
Ответ дляAnastasiia-9046
ви не відповіли на питання.
для чого ваша тема з порівнянням?
якби вам цікаві були особливості, ви б просто запитали про Харків.
для чого ваша тема з порівнянням?
Ответ дляВаша величність
Нічого не зрозуміла? У чому суть питання?
Вище писала суть
Vita_Nikita• 11 мая 2024
Могу написать в чем сейчас существенное отличие-в Харькове,сука,нет пво,а очень нужно
Ответ дляVita_Nikita
Тут згодна(
Ваша величність• 11 мая 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Вище писала суть
Я у Харкові не була. Можу порівняти Дніпро і Київ.
Майже все те саме, особливо коли заходиш у АТБ взагалі немає різниці.
Ответ дляСелик
Автор, цікаво чому саме Київ та Харків?
В Києві довго жила, сама не киянка. У Харкові багато знайомих училися до війни
Ответ дляСелик
А з якого Ви міста?
Я з Донецької області. Нам до Харкова недалеко
Wendy Rhoades• 11 мая 2024
Ответ дляЛайм2000
Люди в Харькове намного адекватнее киевских
а по каким критериям вы измеряли адекватность?
Праздное любопытство)