Цвірінь• 11 мая 2024
Девочки, не могу, всё. Измена
Браку 25 лет. История стара как мир - седина в бороду бес в ребро
Мужу 54. Нашел «фею» 35 летнюю…
Мне 50. Слежу за собой, симпатичная. Неужели нужно все рушить спустя столько лет(((
Мужу 54. Нашел «фею» 35 летнюю…
Ответ дляАйпишница
Это может произойти когда угодно и с кем угодно. Знаю случай когда в 24 человек умирал от инфаркта, моя одногруппница из института умерла в 27, тромб. Это все совершенно не контролируется и никто не знает когда и почему
Ок, тоді сформулюю так:
в 55 можливість померти значно вища, ніж в 35 (особливо в чоловіків)
А ’все може трапитися’ і в 20 і в 25. Особливо зараз(((
Айпишница• 12 мая 2024
Ответ дляviter33
Ок, тоді сформулюю так:
Но это не исключает того, что в 50+ есть очень классные ухоженные харизматичные мужики)
Ответ дляАйпишница
НЕ в 50+, а чітко сказано - в 54 )))
Є, я знаю такого одного точно))). У нього чергова дружина молодша від доньок, не мільйонер.
Але - 54 це 54, куча потенційний болячок може вилізти ’вже’ і в 35 р. це треба розуміти
Так і тренер - то точно вона з ним не заради грошей
Роблю висновок, що 35 річна - просто дурна, або ’ніхто інший не клює’
Ще як варіант - для неї це просто ’секс без зобов’язань’
Айпишница• 12 мая 2024
Ответ дляviter33
НЕ в 50+, а чітко сказано - в 54 )))
Ну то что у тренера нет денег, это ясно.
Но полно мужиков CEO, CFO и прочих с €€€€€€ и классных по себе:)
Айпишница• 12 мая 2024
Ответ дляviter33
Ми ж розглядаємо конкретний варіант))), а не потенційного 54 річного мільярдера, за котрого билося би 95% жінок від 18 до 60 )))
Ну тут начали писать, что все мужчины 50+ одинаковые. Далеко не все)
Айпишница• 12 мая 2024
Ответ дляviter33
’я нічого не хочу сказати, але муху не проведеш’)))
Звісно, усі 100% не можуть бути однаковими, але загальна тенденція зрозуміла (при таких вхідних даних)
Наверно зависит ещё от круга общения
Ответ дляАйпишница
Наверно зависит ещё от круга общения
Незалежно від кола спілкування - ми щодня стикаємося не лише із співробітниками, але і з продавцями, заправниками, майстрами, викладачами, лікарями,....
Тобто, загальне розуміння СЕРЕДНЬОСТАТИСТИЧНОГО 54 річного чоловіка є у всіх.
Айпишница• 12 мая 2024
Ответ дляviter33
Да нет никаких среднестатистических. Вот вы себя относите к среднестатистической женщине вашей возрастной группы?
неДодекаэдр• 13 мая 2024
Ответ дляviter33
різниця 20 р. - він їй в батьки годиться . Навіть ’високий і плечистий’
В 35р. ще абсолютно реально знайти симпатичного однолітка ’для сексу’
Ну то вона цього зараз захотіла))
Побавиться і знайде наступного