Алгонавт• 11 мая 2024

Яка зараз ситуація з нерухомістю у Києві?

Цікавить вторинний ринок, щось продається, чи стоїть?
Inconvenient• 12 мая 2024
Ответ дляTanasarim
В моем доме, в жк большом рядом, квартиры стоят всю войну. Пару, что убрали - возможно продали. И вот недавно пошли на однокомнатные ценники вниз. Такие цены были очень давно.. и стоят.
Может продали, а может сняли с продажи. Атрехкомнатные еще хуже продаются?

ПироженкА• 13 мая 2024
Ответ дляInconvenient
В Польщі на сільгосп. роботах або нелегально, мабуть, працювали, але ж я не про них. В Канаді - ніяк не працювали, повторюю, і в інших країнах також. Мене навіть не розглядали на роботу за фахом (отриманим не в Україніі була ще одна спеціальність) у маленькому селищі біля Північного Полярного кругу, робота важка, до найближчого міста - тисяча кілометрів і попри те, що нікого не могли знайти. невже ви не розумієте, якби була така можливість, в Україні мабуть 60% людей виїхали ще до війни.
Прочитайте ще раз уважно мій коментар і досить мені писати, як все складно. Я точно знаю, що робити і де, без тимчасового захисту і все легально . Тема про інше. Можете тішитись, що квартири в Україні будуть дорогі і їх будуть купувати, мені ще краще, буде кому продати.
Inconvenient• 13 мая 2024
Ответ дляПироженкА
Ну і як, цікаво? Якщо це не Federal Skilled Worker? Чому ви самі ще до війни не поїхали? Якщо ви, звісно, не родичка можновладців і у вас інші можливості і причини залишатися? Звідки ви взяли, що квартири в Україні будуть дорогі, як квартири можуть лишатися дорогими у воюючій країні, з економікою в колапсі (за словами Зеленського). зараз всі витрати бюджету покриває США і ЄС, ае ж це скоро закінчиться.
ПироженкА• 13 мая 2024
Ответ дляInconvenient
Ви реально читаєте одним місцем. Я якраз і написа, що квартири не можуть бути дорогі і написала свою думку стосовно цього. Ще раз прочитайте мій перший коментар, уважно тільки. Я описала свій випадок стосовно квартири і стосовно виїзду за кордон. І до чого тут родичка можновладців. Ви щось звернули не туди.
Inconvenient• 17 мая 2024
Ответ дляПироженкА
Даруйте, ви не Сомерсет Моем або Голсуорсі, щоб я ваші коменти перечитувала. До того ж я вчилася в університетах США і Канади, зараз теж вчуся в країні ЄС і дуже добре знаю, які можливості імігрувати вони дають і на яких умовах прймали раніше і приймають зараз.
ПироженкА• 17 мая 2024
Ответ дляInconvenient
Та не перечитуйте, мені взагалі Ваша думка не цікава і вся ця інформація яку Ви мені пишете. Невже це не зрозуміло, чи такому Вас не вчили.