Застряла• 11 мая 2024
Евровидение
🌼🌼🌼
Обнемашечка• 12 мая 2024
Ответ дляТарабарщина
Ого, пацан швейцарець недарма труселями світив, самі високі бали дають 🫠
то мабуть в усіх жюрі - експерти культури-тонкі натури, поцінувачі чоловічих принад
Copy-Paste• 12 мая 2024
А я правильно розумію, жюрі не дало нам жодного балу? А як зрозуміти кому скільки дали ми?
Анонім-ка• 12 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
12 баллов от Чехии
В прошлом году нам только Чехия дала 12 баллов
Кучерявочка• 12 мая 2024
Підар в рожевий пірʼях і спідниці зі стразами вже нормальних мужиків не залишилось жах
Всюди влазю• 12 мая 2024
Ответ дляCopy-Paste
жюри в каждой стране отдельно голосует и по-разному
Тарабарщина• 12 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Це поки що не показник, ще глядачі все перекреслять) ну не прям усе,але...))
То так, но прям підряд самі високі бали. Як на мене , по чесноку, наші повинні були б бути в 5ці легко. Дуже слабо цього року Євробачення, не цікаве , минулого року було значно сильніші виступи. Та це шоу , і буде все навпаки 🤪
Девальвация• 12 мая 2024
Ответ дляoksi-71
Наших в Чехии много)
так це жюрі бали а не голоси глядачів
А я женатая• 12 мая 2024
Ответ дляoksi-71
Наших в Чехии много)
Так, це від жюрі оцінки. Не від людей поки що
Мaдaм Везувий• 12 мая 2024
Ответ дляТарабарщина
это весьма неожиданно
Муркошечка• 12 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
З поганої вівці ...
Израиль всегда голосовал за Украину, иногда единственный
Гринджоли, например
Атятя_тётя• 12 мая 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
У Эстонии 0
Це взагалі несподівано
Вони цього року дуже круті!
Патріотка з дивану• 12 мая 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Це взагалі несподівано
Вони цього року дуже круті!
Дочь за них болеет(
Поумничка• 12 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
Гринджоли, например
Гринжолы то наш испанский стыд.
Тарабарщина• 12 мая 2024
Ответ дляoksi-71
я изначально думала, что за первое место будут бороться Швейцария и Финляндия. Жалко, что финов убрали, было бы интересней.
До речі, мені фінів шкода після минулорічного Євробачення, тоді перемога явно була їхня , їх тупо злило жюрі , нагло так і безпринципно.