В мене донька в 1,4 рочка постійно гасає, щось трощить, викидає, забирає в діток, може когось з дітей поруч вдарити. Це типова поведінка для такого періоду? (Маю першу дитину і не знаю чи це в межах норми)
Ответ дляМальдивирую
Ні.
Починайте виховувати.
Привʼязати мотузкою? (Це жарт , звісно)
Як ви собі уявляєте? Сказати дитині в такому віці, що треба почитати книгу годину чи пазли складати найближчі 30 хвилин?
Зрадорозганячка• 11 мая 2024
Дети все разные, одно сидит спокойно, другое шило в попе. Это норма. Но что бьёт , здесь нужно объяснять
маминаБубочка• 11 мая 2024
Моя в 1,4 тільки гасала ,нічого не забирала наче,не билась. Але ось після двох років почала забирати в дітей іграшки і казати’моя’ 🙈Мені так соромно було перед іншими батьками, хтось норм реагував, а хтось тікав від нас ,наче ми чокнуті ))
Дитині завжди пояснювала, що то чужа іграшка, забирати не можна, стали її улюблену мʼяку іграшку з собою носити і це пройшло.Щодо штовхань, то було декілька разів (коли сварились з кимось)але не сильно, якоїсь агресії в неї немає до інших дітей. Але вона вдруг що, то просто істерить і падає на землю… Характер ще той і чим далі, тим складніше якось 🤪🤪🤪
Мальдивирую• 11 мая 2024
Ответ дляOlga-lyubimaya
Привʼязати мотузкою? (Це жарт , звісно)
В той момент, коли вона щоб раз іграшку в чужої дитини підходити і показувати, пояснювати і тд.
Чи у вас лідер росте?
Ответ дляOlga-lyubimaya
В якому віці це проходить?
До 3-4 лет должно пройти. Все дети имеют свой темперамент. У меня старшая дочь флегматик. Это когда ребенок ходит за ручку, может пол часа копаться в песочнице, а Вы сидите рядом загораете, или Вы что-то не разрешили и ребенок спокойно не берет, а младшая холерик, это те дети, которых мама в последний момент достает из под качели или которые в 1.3 года залазят на кровать, с кровати на комод с комода на подоконник и там сидят и если ты скажешь, что вот это брать нельзя, то услышишь рёв реактивного самолёта.
Это не означает, что Ваш ребенок плохо воспитан или Вам нужно бежать к врачу.
Сохраняйте спокойствие, моей младшей 5 лет, она всё равно холерик), но это уже сознательный возраст когда с ребенком можно договориться и он даже осознает свой характер.
Мы играем в настольную игру, ей не даётся проигрывать спокойно (слезы, крики, кубик летит куда попало). Говорим с ней, объясняем.
Мама, давайте ещё поиграем, я буду стараться, я буду учиться проигрывать.