Горня капучіно• 12 мая 2024
Бізнес без реєстрації, куди поскаржитись? працюють в тіні
Я людина не підла , але є люди , котрі мені дуже насолили , я знаю що вони займаються бізнесом і не зареєстровані , як можна на скаржитись на них ? Працюють в сіру
Ждушечка• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Але якщо вони мені погрожують і моїм рідним ? Їм не має на що поскаржитись на мене , якби було , то вони б це зробили
если вам угрожают...причем тут налоговая и работа в серую- идите и пишите заявление по поводу угроз
Горня капучіно
• 12 мая 2024
Ответ дляЖдушечка
А я і там і там хочу написати , хай отримають по повній скрізь
Ждушечка• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
могу вас расстроить...и не там и не там ! смотрите чтобы вам оно то все дальше еще большим боком не вышло
Ждушечка• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Якби мала їхати вже була б там, а так живу і плачу податки тут , а ви видно теж живете і не сплачуєте податки , тому вас це так торкає
ох как вас трегирят налоги ...много получается - 19,5 проц? Жалко?
Горня капучіно
• 12 мая 2024
Ответ дляЖдушечка
Побачим ) вже як буде , мені нема за що паритись
Ну хіба що вбʼють мене , але то вже буде інша історія і не мій клопіт )
Горня капучіно
• 12 мая 2024
Ответ дляЖдушечка
Мої 19,5 так не мало )
Ждушечка• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
никто вас не убьет
Горня капучіно
• 12 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Почитала ваши ответы и тоже вас убить захотелось))
Мабуть теж в Тані працюєте , того і тригерить вас
Проня_Прокоповна• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Не употребляйте слова, значения которых вы не понимаете))
Небоброїдка• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
Ну знаєте, коли тоді погрожують, що твоїх батьків вбʼють і тебе , то для мене це вже справа честі може бути , просто так я б таке не робила , це вже діло честі
а слабо заявление в полицию об угрозах жизни?
Морская свинка• 12 мая 2024
Ответ дляПасти Ла
Які б вони не були, а ви хочете зробити людям підлість. І чим ви краща за них
Может как минимум тем, что не занимается противозаконной деятельностью
Читаю коменты и в шоке, оказывается подлость это сообщить о нарушении закона
Не удивительно, что страна в такой жопе и коррупции
Горня капучіно
• 12 мая 2024
Ответ дляМорская свинка
Це точно , видно для наших людей це норма
Ноу коммент• 12 мая 2024
Автор, невже ви знаєте про існування податкової інспекціі ? Телефонуйте туди , є гаряча лінія .
Міні-бікіні• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
В податкову
ПешитеБесАшипок• 12 мая 2024
Ответ дляГорня капучіно
В податкову. 0800-501-007. Електронна пошта. post@tax.gov.ua.