Русланка з гілки• 12 мая 2024

Себорейный дерматит у грудничка

Нам 6 мес. Поставили диагноз себорейный дерматит (перед этим было неправильное лечение), назначили физиогель аі в комбинации с гормональной мазью Локоид. Два к одному. Мне принимать таблетки противогистаминные , сказала через грудное молоко будет передаваться, пить за 30 мин до кормления.
Честно, переживаю именно по поводу гормональной мази, я уточнила можно ли чем то заменить, она сказала нет, в нашем запущенном случае только так.
Подскажите, у кого у деток была эта зараза?? От чего она появляется? У нас появилась с введением прикорма, объяснили что это еще поджелудочная не готова перерабатывать пищу и все вылезло на лице. Послушаю ваш опыт, очень переживаю. Спасибо.
Анонім Завгосп• 12 мая 2024
Вам чи дитині 6?

Тану на сонці• 12 мая 2024
Зовсім трішки наносьте і розтирайте те трішки по всій поверхні шкіри, де треба обробити маззю. І якщо ви тиждень будете користуватися, то все буде ок
Але ви ефект побачите уже після першого використання

Існує можливість виникнення побічних ефектів у немовлят при надмірному застосуванні. Особливу обережність слід виявляти при дерматозах у немовлят, зокрема пелюшковому дерматиті. У таких пацієнтів курс лікування, як правило, не повинен тривати більше 7 днів.
Шикаю і викаю• 12 мая 2024
Сходіть до іншого лікаря. Перевірте, що дитину не перегріваєте і вона достатньо пʼє води, як каже Комаровський:,свіже повітря і водичка))
Весотехник• 12 мая 2024
Локоїд хороша мазь, знімає гострий стан, наноситься точково, тільки на місця уражень. Наскільки знаю, за загальним правилом не використовують на обличчі і на слизові
Тану на сонці• 12 мая 2024
Якщо дуже боїтеся, то пошукайте мазь з меншою концентрацією препарату. Або зовсім трішки пробуйте.
Мабуть якщо призначили, то є причина і без мазі не обійтися
автор Русланка з гілки • 12 мая 2024
Ответ дляВесотехник
У нас на обличчі, щічка
OlenaMriya• 12 мая 2024
Я бы пробовал колоидную овсянку

Вообще можно гидрокортизон
Он наименее токсичен
OlenaMriya• 12 мая 2024
И верно подмечено
Глюкокортикоидная мазь на лицо? Сомнительная вещь
Тем более на тонкую кожу малыша
автор Русланка з гілки • 12 мая 2024
Ответ дляOlenaMriya
Я бы пробовал колоидную овсянку

Вообще можно гидрокортизон
Он наименее токсичен
Коллоидную овсянку? 😧

OlenaMriya• 12 мая 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Коллоидную овсянку? 😧
Все верно. Гугл в помощь
Или колоидное серебро

Создавал сегодня уже тему.

Овсянку колоидную даже Комаровский деткам рекомендовал
Весотехник• 13 мая 2024
Щодо колоїдного срібла, маленьким дітям його не рекомендують, і Комаровський також https://www.facebook.com/share/p/7paXxWMfjjh8u1H1/ , тому не раджу лікувати дитину за порадами анонімів з форуму.
Краще знайти притомного лікаря і правильно діагностувати проблему. Я б радила Катерину Бакіко. Вона приймає також і онлайн, на її сторінках у фб і інстаграмі багато корисної інфи про дитячі шкірні проблеми. Мені здається сумнівним приймати вам антмгістамінне, щоб воно потрапило у грудне молоко. Як лікар розраховував дозу, яку отримає дитина? Це так не працює. В нас багато лікарів ще наче у печерах сидять без доступу до міжнародних джерел і протоколів.
автор Русланка з гілки • 13 мая 2024
Ответ дляВесотехник
Бакіко на жаль не відповідає((
Весотехник• 13 мая 2024
Тоді у фб на Доказові знайдіть нормального дерматолога.