ЯНаПэПэ• 12 мая 2024
Превенар 13
Хто робив вакцину від пневмокока? Чи дійсно вона працює? Скільки доз робили? Нам 6 міс, педіатр пропонує зробити, так як старша дитина ходить в садок і часто хворіє бактеріальним бронхітом
Свекруня• 12 мая 2024
Делали, помогло. Ребенок стал меньше болеть и без осложнений. Себе тоже делала
Самая СоветЧиваЯ• 12 мая 2024
Я робила, але у 8 років. Собі теж зробила. Працює. 6 місяцній дитині я б не робила, але це моя точка зору
Самая СоветЧиваЯ• 12 мая 2024
Ответ дляБабулька
тоже на этой неделе звонила педиатр и предлагала эту вакцину. это смущает
а пропонувала безкоштовну?
Бабулька• 12 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
а пропонувала безкоштовну?
да, США. я так понимаю, что это и есть Превенар
ЯНаПэПэ
• 12 мая 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
а пропонувала безкоштовну?
Вона не може бути безкоштовна, бо не є обов´язковою
ЯНаПэПэ
• 12 мая 2024
Ответ для-Ань-
He пощастило з педіатром вашому 6-місячному.
В нас найкращий доказовий педіатр міста. Якщо ви не вакцинужтеся це ваше особисте право. В мене на вакцини свій погляд.
ЯНаПэПэ
• 12 мая 2024
Ответ для-Ань-
’Доказові’ педіатри потім доказують, що все що відбувається з дитиною після щеплення - це точно не від щеплення.
Ваше право не вакцинувати дитину. В мене інші думки з цього приводу
Ответ дляЯНаПэПэ
Звичайно це має бути свідоме рішення гарно проінформованих батьків.
А не педіатр запропонувала - зробили, а якби не запропонувала - не зробили.
Ви уже знаєте, як будете цю додаткову вакцинацію поєднувати з іншими? Які проміжки допустимі між різними вакцинами?
ЯНаПэПэ
• 12 мая 2024
Ответ для-Ань-
Звичайно. Комбінувати з іншими вакцинами ніхто не буде. І так я про все поінформована.