Аноним Советчик• 12 мая 2024

Дівчата, порадьте, будь ласка, гарний крем з СПФ щоб не вибілював обличчя

І щоб засмага бралася, хоча б легка. Не хочу ходити блідою поганкою, мені не личить, засмага мені пасує. Але і захист теж треба надійний. Такі крема в природі є?
Брюнетка в Мармеладе• 12 мая 2024
Ну так або одне, або інше.
Банан-барабан• 12 мая 2024
Мені цей подобається
Допоможіть знайти• 12 мая 2024
Нет, хороший крем защищает от ультрафиолета надёжно. А выбеливает обычно физические фильтры в составе. Хотите загар - это может какую-то пудру с эффектом загорелой кожи. А так вы хотите взаимоисключающие вещи
Аноним_1858• 12 мая 2024
Миша
Аноним_Русалка• 12 мая 2024
Є шикарний вв крем спф 50. Є простий-мажу руки і декольте спф 50 і іноді обличчя коли не треба тону. Не вибілюють. Легкі.шикарні.в мене комбі..
автор Аноним Советчик • 12 мая 2024
Ответ дляБанан-барабан
Мені цей подобається
Дякую.
автор Аноним Советчик • 12 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Просто в мене шкіра толерантна до сонця, засмагає швидко, обличчя раніше, до того як я користувалася санскріном також, але в мене в догляді є кислоти, лазер, тому стала використовувати спф. І виходить - біле обличчя на засмаглому тілі, якось не дуже виглядає.
Допоможіть знайти• 12 мая 2024
Ответ дляАноним Советчик
Декоративная косметика в помощь. Выбор между пигментными пятнами и незагорелым лицом вроде очевиден.
Одна_на_всей_планете• 12 мая 2024
Enough Collagen Moisture Sun Cream. Дуже класно, така легесенька засмага без плям, добре тримає, ніяких опіків.
Люблю_смаколики• 13 мая 2024
Ответ дляАноним Советчик
Берите с СПФ 30.
tanya.shy• 13 мая 2024
Зараз є спф гелевої текстури, мені дуже подобається Image