Ясамаякрасивая)• 13 мая 2024
Конфлікт між бабусею і онучкою.
Дано, мати чоловіка яка вважає що все має бути по її. Вважає що діти мають бути чемними, ввічливими, слухняними.
Невістка ( я) і чоловік вибудували стосунки щоб не конфліктувати.
Але відносини бабусі і онучки геть погані.
Ми з чоловіком легкі до спілкування люди, можемо десь конвфлік замяти, десь пожартувати.
А дитина в нас глибокий інтроверт. От вона відчуває що бабуся її не любить, то вона і не підійде до неї обійнятися чи поцілуватись . Буркне здраствуй і тікає десь в куток відсидітися.
І бабусю це жахливо тригерить. Вона потім вискакує що ми ще поплачемо з такою дитиною. І що якщо ми не візьмемось за виховання то вона сама візьметься.
Тут чоловік зробив вигляд що це не його справа.
Типу бабські розборки.
В нас вже була розмова щоб бабуся просто залишила онучку в спокої. Нащо було в сказано багато чого.
Зараз бабуся повідомила що приїде поздоровити онучку з ДН. А моя донька каже, ну чому я в свій день народження маю терпіти присутність бабусі.
Чоловікові кажу щоб повідомив мамі що вона не запрошена.
Він каже хочеш - сама кажи.
І тепер я буду зачинщиком скандалу?
Типу бабські розборки.
Він каже хочеш - сама кажи.
І тепер я буду зачинщиком скандалу?
Бавовнятий Пупс• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Поважати потрібно любу людину.
Та ви шо? Руських теж поважаєте? Може, Путіна? Прям таки любу людину?
Вам телефонограмма• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так.
Але зараз мені дуже здається що свинством буде зрадити своїй дитині
переведите. что значить предать. не пойму о чем вы
Жена брата Админа• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Так.
Вам просто хочется насрать свекрови. Причем руками мужа .
Пусть тогда дочка звонит и говорит, что бабушку она не приглашает. Это же ее ДР и ее решение.
Бавовнятий Пупс• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Бабуся громкии голосом розказує що яка вона не чемна, не обійме не поцілує і дуже рідко приходе.
Один в один моя бабуся. Автор, погано що ваш чоловік скинув це на вас. Це його мама, і йому треба з нею розмовляти. Ви правильно робите що не примушуєте дитину, я там вище написала як у нас було і чим закінчилось. А в дитинстві я себе ще почувала поганою, що мені не хочеться до бабусі, бо «це ж бабушка», і у мене довго були внутрішні конфлікти в аналогічних ситуаціях з іншими людьми, що типу ТАК ТРЕБА а я не хочу. Я навіть з психологом пропрацьовувала цей момент
Украиночка• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Зараз буде конфлік в тому що ми ’ пішли на поводу у соплячки що відмовили бабусі прийти в гості
Ну ось і добре. Скажуть, що сплячка не хоче її бачити через те,що вона її ображає і крапка.
Пасхальний тролік• 13 мая 2024
Мне кажется, скандал таки будет. Если даже вы уговорите ребёнка на это поздравление, потом выслушаете кучу претензий, что не достаточно улыбалась и была не слишком любезна с бабушкой.
Вообще, муж хитро перекинул проблему с его мамой на вас.
Украиночка• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вона не буде така як свекруха.
Вона вивчає з психологом особисті кордони
І ніколи не вимагає від інших того, чого не вимагає від себе.
Ми з чоловіком ще діти СРСР де старші завжди праві
Ох автор. Була повністю на стороні вашої дитини до цього повідомлення.. сторону бабусі я не приймаю, але оце ’вивчає з психологом’ може і наробити вам проблем. На мою думку, більшість психологів-це люди з нереальним тараканами в голові. Ви знаєте цю людину, іи знаєте,яке в неї життя, якими вона виростила своїх дітей,які в неї цінності? В мене 2 знайомі - психологи... в житті б не відправила до них дитину, одна дууууже дивна а іншій на свою дитину взагалі начхати.
І ще одні займались, де психолог дитині 11 років радила завдати горілку огірками, щоб перегару не було.
Украиночка• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну так чого дитина сама захищається? Чітко, якщо треба грубо, сказали ’вона не любить обіймати і цілуватись, більше цю тему не підіймайте’ і крапка
Трільчиха• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я пояснюю що її право закінчується де починається право іншої людини.
Так само право іншої людини закінчується де починається її право.
Вона прийшла в гості. Поздоровалась.
Все.
Вона прийшла в гості. Поздоровалась.
Все.
це дуже заїжджена фраза, зміст якої переоцінений. Більшість людей, які люблять розказати про права, забувають, що з іншого боку є ще й обов’язки. Чи має дитина право не спілкуватися з бабусею? Ну формально має. Так само і ви маєте таке право. І з вами не спілкуватися вона має право. Але ж ви чомусь спілкуєтесь
Ясамаякрасивая)
• 13 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Що вона ( донька) ротом мені сказала, я не хочу щоб бабуся приїжджала до мене на мій ДН
Пожмаковна• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Це бабуся називає дочку ’соплячкою’ ??? Ну тоді я розумію вашу дочку, я б з такою більше б не спілкувалася. А взагалі вам так хочеться бути для всіх хорошею, що ви не зухищаєте свою дитину. Уникаючи конфлікту ви нічого не доб´єтеся. Конфлікт повинен бути, але не просто пересваритися, а конструктивний. Бабуся ваша думає що всі повинні навколо неї на задніх лапках бігати бо вона так вирішила
цікаво з чого б це?
Ясамаякрасивая)
• 13 мая 2024
Ответ дляУкраиночка
Ми переселенці, впо. І дитина з психологом пропрацьовує травму від війни. У другої бабусі бомбою розбитий будинок. Під час окупації дитина сиділа в підвалі поки поруч працювали гради. На неї ( нас) було направлено дуло танка і приціл снайпера. Їй є що пропрацьовувати з психологом. І паралельно ще наступає перехідний вік. Моя дитина нарешті заплакала через 2 роки війни. І вона вчиться відчувати і приймати свої відчуття
успокойте_Меня• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Вона на бабусині кордони не претендує. Її б воля, вона взагалі б не торкалась до її кордонів
Ну, то хай ваша донька буде до кінця чесною щодо своїх кордонів і раз і назавжди висловить бабусі своє небажання бачити її.
А то оці недомовки (посиджу в куточку, забороню до мене приїжджати) виглядають дуже неадекватно.
Ясамаякрасивая)
• 13 мая 2024
Ответ дляПожмаковна
цікаво з чого б це?
Так. Я вище писала що я дитина сср і мене навчили бути зручною.
Але зараз я хочу захистити свою дитину.
І всередені відбувається конфлікт. Саме тому і створила тему
Але зараз я хочу захистити свою дитину.
75В• 13 мая 2024
Ответ дляУкраиночка
у вас все знакомые маргинальные?
Катастрофа• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну не пригласить бабушку на ДР это свинство.
А прийти на ДР без приглашения - верх воспитанности?
Ясамаякрасивая)
• 13 мая 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Як на мене це трохи не чесна гра.
Бо ж саме ми ( батьки) привозимо її до бабусі.
Вона б сама не пішла.
І нащо їй приходити до бабусі і казати що вона не хоче спілкуватись?
Це як ’ я так дорого за вами бежала что бы сказать о том что вы мне безразличны’
Вона б сама не пішла.
успокойте_Меня• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Як на мене це трохи не чесна гра.
Вона б сама не пішла.
Ну, от вона не хоче бачити бабусю на дн. Нехай вона сама і подзвонить бабусі і висловить своє небажання. І йти нікуди не потрібно.
Ясамаякрасивая)
• 13 мая 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Кхм. Наче запрошують на ДН.
А не дзвонять щоб не приходили.
Логічно ж не приходити якщо тебе не запрошували
А не дзвонять щоб не приходили.
успокойте_Меня• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Кхм. Наче запрошують на ДН.
А не дзвонять щоб не приходили.
Я не знаю ваших стосунків у родині. Наших рідних я та й моя донька раді бачити завжди. Якщо ви своїх бачити не бажаєте, то якраз чесно буде сказати це їм, а не бідкатись на форумі. От тоді це буде справжня вибудова своїх кордонів, а поки що - якийсь дитячий садок.
Allein74999• 13 мая 2024
У меня тяжелая мать. В свое время всех настроила против себя и теперь все виноваты типа перед ней. Ребенка бабушкой не пытаю. Его максимум - отдать бабке в руки подарок( например)и бежать. Не выдерживает ее дольше 15 мин
Жена брата Админа• 13 мая 2024
Ответ дляКатастрофа
В моей семье родные приходят без приглашения. Для меня дичь приглашать маму или бабушку.
Но если идёт такое отторжение, то лучше один раз озвучить вслух, чтобы каждый год не возникало проблем и было понятно , что бабушку не рады видеть.
Ясамаякрасивая)
• 13 мая 2024
Ответ дляуспокойте_Меня
Ми з чоловіком нормально спілкуємось з свекрухою, в межах норми. А дитина не хоче спілкуватись.
Ясамаякрасивая)
• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А в моїй родини мама стукала в двері щоб зайти до моєї кімнати.
І ніколи! За 40 років не прийшла до мене гості не попередивши про візит
Відповідно і для мене стало абсолютною нормою подзвонити мамі і спитати чи буде їй зручно щоб ми приїхали в певний день
Вредняжка• 13 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
1) Запрещать бабушке прийти на др внучки словами:’ Вас не звали ’ это дико. И хамство. Пусть приходит. Она ж поздравить хочет.
2) Затавлять ребенка терпеть ее долго тоже не надо. Я бы организовала выезд дочери с друзьями/ подругами.Без бабушек и прочей родни.
А кого приедет поздравить бабушка , если др у внучки и её нет , когда бабушка приедет ?
Ну таке ...
Катастрофа• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Так это ваша личная семья и ваша личная дичь. А если формат праздника не предполагает наличия родственников, если с ними собирались устраивать отдельное празднование? Если родственники, даже близкие, реально портят праздник своим присутствием и при этом ещё и сами приходят - всё просто отлично
Вредняжка• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Лізе це коли вона лізе на територію бабусі.
Дім для неї фортеця, і в даному випадку бабуся ’ лізе’
Ви сама ненавидите бабусю.
Це вибачте , зрозуміло без слів.
Жена брата Админа• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну и как это противоречит тому, ,то написала. Мы тоже согласовываем дату , когда можно приехать. И с вашей бабушкой нужно согласовать дату не приезда
Жена брата Админа• 13 мая 2024
Ответ дляВредняжка
Ви сама ненавидите бабусю.
Це вибачте , зрозуміло без слів.
Конечно она ее ненавидит и девочку накрутила. Хорошо хоть муж с мозгами, держится