Ясамаякрасивая)• 13 мая 2024

Конфлікт між бабусею і онучкою.

Дано, мати чоловіка яка вважає що все має бути по її. Вважає що діти мають бути чемними, ввічливими, слухняними.
Невістка ( я) і чоловік вибудували стосунки щоб не конфліктувати.
Але відносини бабусі і онучки геть погані.
Ми з чоловіком легкі до спілкування люди, можемо десь конвфлік замяти, десь пожартувати.
А дитина в нас глибокий інтроверт. От вона відчуває що бабуся її не любить, то вона і не підійде до неї обійнятися чи поцілуватись . Буркне здраствуй і тікає десь в куток відсидітися.
І бабусю це жахливо тригерить. Вона потім вискакує що ми ще поплачемо з такою дитиною. І що якщо ми не візьмемось за виховання то вона сама візьметься.
Тут чоловік зробив вигляд що це не його справа.
Типу бабські розборки.
В нас вже була розмова щоб бабуся просто залишила онучку в спокої. Нащо було в сказано багато чого.
Зараз бабуся повідомила що приїде поздоровити онучку з ДН. А моя донька каже, ну чому я в свій день народження маю терпіти присутність бабусі.
Чоловікові кажу щоб повідомив мамі що вона не запрошена.
Він каже хочеш - сама кажи.
І тепер я буду зачинщиком скандалу?
РокерША• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Ви не виховали в дитині повагу до бабусі. Можна не любити, але поважати дитина в 11 років бабусю мала б.
С чего бы это?
Вообще не понимаю, почему должны уважать людей за то, что они прожили дольше? Можно прожить долго, но быть человеком гавном.

РокерША• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Уважать надо за достойно пролитую жизнь и поступки, а не за количество прожиты лет.
РокерША• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Виховати людиною.
Вы как раз пример того, что человек может быть глупым, необразованным и примитивным в любом возрасте, а вы, скорее всего, тоже уже далеко не молоды
РокерША• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Поважати потрібно любу людину.
ХYйло уважаете?
РокерША• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ми так і вибудовували стосунки. Донька з нами їздить до бабусі 1 раз на 10 разів коли ми їздили
Автор, будьте на стороне дочки. Я уверена, что ваша поддержка ей крайне важна. Это как инвестиция в ваши будущие отношения
Кишмишная Мая• 13 мая 2024
Ситуація така, що це мама ТАТА , його мама, частина роду!!! Він же якось вижив з ’небезпечною’ жінкою яка становить загрозу???
Чому він має посилати свою власну матір за ради дочки? Що це за вибір такий???
Говоріть бабусі, що дитина інтроверт і не хоче , щоб її торкалися , що є особливості, а не баба-дура небезпечна.

Щось у вас там у царстві розових поні не все так однозначно...
ЧорноброваЯ• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Вам просто хочется насрать свекрови. Причем руками мужа .
Пусть тогда дочка звонит и говорит, что бабушку она не приглашает. Это же ее ДР и ее решение.
Так вона з запрошенням не дзвонила

автор Ясамаякрасивая) • 13 мая 2024
Ответ дляКишмишная Мая

Я вище писала. У всіх в сім´ї були конфлікти з свекрухою. В тому числі і в мого чоловіка.
В деяких моментах він відстоював своє право на те чи інше.
В деяких йому легше відмовчатись
Алгонавт• 13 мая 2024
Автора понимаю, тяжело с такими людьми. А баб объясняли просто, что во первых , у ребенка травма, во 2х, что есть интроверты, экстраверты люди и дочка- интроверт и объяснить кто это такие . Не лезть с поцелуями и объятиями, плюс 11 это уже переходный возраст.
Хотя, повторюсь, я понимаю о чем речь и таким людям что то тяжело донести.
И нет, не скидывать на 11 летнюю девочку , как тут советовали, сказать бабушке, что пусть не приходит.
Короче автор, я за вас и, боюсь, кроме вас, некому отстоять дочку. ну попытайтесь без рубануть с плеча, а мягко баб сказать, ну в конце концов соврите что нибудь .
Перемелица• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Зараз буде конфлік в тому що ми ’ пішли на поводу у соплячки що відмовили бабусі прийти в гості
Странные у вас отношения, я всегда буду на стороне моих детей.
А вы нет, Автор?
Бабушке так и сказать ’ это детский праздник’ и там будут только дети!!!
Бабушка может в другой день прийти поздравить.
Кишмишная Мая• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В деяких йому легше відмовчатись
Якщо вас не дай Боже не стане, то бабуся має повне право стати законнис опікуном дитини...
Тому заздалегідь напишіть заповіт, щоб дитину ні в якому разі не залишати бабусі. Маю надію, що психолог вам теж це порадив зробити давно.
Мстящий за Зайца• 13 мая 2024
Ой меня так это бесит.
Пока ты маленький - слушай и уважай старших, потому что они старше.
Потом - ну они же старенькие, их уже не переделаешь, будь умнее и т.д.
Почему одни должны всегда подстраиваться, а другие могут делать что хотят просто из-за возраста?
Автор, я б соврала свекрови. Перезвонила и сказала бы, что нас в др не будет дома. Пусть приходит в другой день. Согласовала бы это с дочкой. А в свой др она имеет право видеть только тех людей, которые ей приятны
Магиня• 13 мая 2024
Це ж не вчора сталося? Де була бабуся, коли дитині було 4? 5? коли були казочки і зайчики!!! А не було її! от 1500%% що бабуся з´явилася коли дитина виросла і ще щось вимагає!!!!

Знаю таких бабусь - приїдуть раз в три роки - дитина сховається, а бабуся - а зараз її ви ховувати почну!!! ага, почни!!!
Магиня• 13 мая 2024
Ответ дляКишмишная Мая

МАМА тата має сама піднять попу і почати будувати стосунки з новим членом родини. А не згадати що в неї є внучка, якій 10!!!! Для внучки то - чужа людина, яка щось вимагає!!!
Пампушечка• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Не всі дорослі заслуговують на повагу.
Якщо бабуся вже замучила дівчинку своїми докорами, то дитину я розумію і підтримую.
Папобус• 13 мая 2024
Ответ дляКишмишная Мая

А у чоловіка язик відпаде таке своїй мамі сказати?
Люблю_смаколики• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Нормально, это как ?? Не хотеть видеть и общаться, но пусть это кто то другой озвучивает?
Це озвучила ДИТИНА в 11 років своїй мамі!!!! І це нормально і правильно. Чи ви своїм дітям в 11 років даєте вирішувати з дорослими всі свої проблеми? Ви не приймаєте участь у вирішення різних неоднозначних ситуацій своєї дитини з іншими дорослими?
Пампушечка• 13 мая 2024
Ответ дляВам телефонограмма
1) Запрещать бабушке прийти на др внучки словами:’ Вас не звали ’ это дико. И хамство. Пусть приходит. Она ж поздравить хочет.
2) Затавлять ребенка терпеть ее долго тоже не надо. Я бы организовала выезд дочери с друзьями/ подругами.Без бабушек и прочей родни.
Вона не привітати хоче, а знову попити кров і спаскудити свято.
Цілком логічно, що дитина хоча б раз на рік, у свій день народження, не має бажання бачити неприємну їй людину.
КАПСЛОЧНИЦА• 13 мая 2024
Как есть и сказать, а бабушку к психологу

Фантазерша• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Почему?С чего вдруг уважать человека,который не заслуживает уважения?
Чавонадо• 13 мая 2024
Це нагадало мені мої дитинство, коли я всім повинна була бути хорошою і посміхатися. Ну от чому батьки змушують дитину робити те, що вона не хоче тільки для того, щоб комусь було добре? Ну не хоче вона спілкуватись, ну хай не спілкується. Вам важливо бабусю в ’дупу цілувати’, чи щоб дитині комфортно було? Я після свого дитинства зараз взагалі ні з ким з родичів не спілкують, бо мені з дитинства оцим ’вийди привітайся, обніми і тд’ нав´язали до всього такого - відразу.
Сирожено_пирожено• 13 мая 2024
Колись ваша онука, думаю, таких конфліктів не матиме) Бо вас взагалі не будуть ставити в курс життя онуки)
Згадайте мої слова.
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Поважати потрібно любу людину.
І путіна?
ЖующаЯКонфету• 13 мая 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В нас різний темперамент.
В мене дитина ніколи не буде робити види що все ок якщо щось не подобається.
Чесно, це зовсім не погано. Вона має свої кордони, відчуває їх і намагається відстоювати. Таким людям може бути легше по життю ніж тим, хто під усіх прогинається і усім намагається догодити
lith_oops• 13 мая 2024
Ответ дляГуру троллинга
Скажіть, що вас не буде вдома
Або дійсно взяти дитину і піти святкувати деінде. Я б так і зробила.
lith_oops• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Вибачаюсь, а за що поважати?
ЖующаЯКонфету• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну не пригласить бабушку на ДР это свинство.
А треба запросити і зіпсувати дитині свято? Аби бабуся була задоволена?
За формування стосунків між дитиною і дорослим відповідає саме дорослий. Бабуся не шукала підходи як дитини, вона критикувала і лізла напролом. Результат очевидний. Скандалами бабуся любити себе не змусить
автор Ясамаякрасивая) • 13 мая 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Якщо нас не дай бог не стане. Старша повнолітня донька знає що робити
автор Ясамаякрасивая) • 13 мая 2024
Ответ дляМагиня

Так, до війни вона її бачила рази три.
автор Ясамаякрасивая) • 13 мая 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Згадайте мої слова.
Я не чекаю стакан води в старості.
Але поки що зі старшою донькою дуже теплі відносини