Ясамаякрасивая)• 13 мая 2024
Конфлікт між бабусею і онучкою.
Дано, мати чоловіка яка вважає що все має бути по її. Вважає що діти мають бути чемними, ввічливими, слухняними.
Невістка ( я) і чоловік вибудували стосунки щоб не конфліктувати.
Але відносини бабусі і онучки геть погані.
Ми з чоловіком легкі до спілкування люди, можемо десь конвфлік замяти, десь пожартувати.
А дитина в нас глибокий інтроверт. От вона відчуває що бабуся її не любить, то вона і не підійде до неї обійнятися чи поцілуватись . Буркне здраствуй і тікає десь в куток відсидітися.
І бабусю це жахливо тригерить. Вона потім вискакує що ми ще поплачемо з такою дитиною. І що якщо ми не візьмемось за виховання то вона сама візьметься.
Тут чоловік зробив вигляд що це не його справа.
Типу бабські розборки.
В нас вже була розмова щоб бабуся просто залишила онучку в спокої. Нащо було в сказано багато чого.
Зараз бабуся повідомила що приїде поздоровити онучку з ДН. А моя донька каже, ну чому я в свій день народження маю терпіти присутність бабусі.
Чоловікові кажу щоб повідомив мамі що вона не запрошена.
Він каже хочеш - сама кажи.
І тепер я буду зачинщиком скандалу?
Типу бабські розборки.
Він каже хочеш - сама кажи.
І тепер я буду зачинщиком скандалу?
Забула що?• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Поважати потрібно любу людину.
И орков? Исходя из вашей логики
ЖующаЯКонфету• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Да, если я знаю, что моя мама планирует приехатьт на мой др, то я ей позвоню и скажу, что до отменяется по какой то причине. Сорри, бабушки у меня умерли, поэтому не могу спроектировать ситуацию на них
А ваша мама планує це не узгоджуючи з вами?
Взагалі то якісь плани на чужій території треба з господарями узгоджувати, а не щось собі напланувати, а інші нехай розгрібаються
Шалена невинність• 13 мая 2024
Ответ дляSvitlo_
Ви не виховали в дитині повагу до бабусі. Можна не любити, але поважати дитина в 11 років бабусю мала б.
Поважати то обніматись і цілуватись? Дитина чемна, а що не терпить оцих облизувань від людини, яка її не любить до виховання не має відношення.
Шалена невинність• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Ну не пригласить бабушку на ДР это свинство.
Тому що що?
ТочноБудет• 13 мая 2024
Дети чувствуют когда их не любят, у дочки просто инстинкт самосохранения хороший. Бабушка, которая ещё помнит Сталина, воспитана в тех традициях, когда детей нормально было бить и унижать, хочет ребёнка сломать. Я бы максимально держала дистанцию.
КошкинДом• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
а пертися туди, куди не запрошували не свинство?
КошкинДом• 13 мая 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Конечно она ее ненавидит и девочку накрутила. Хорошо хоть муж с мозгами, держится
ну ок, допустимо, невістка ненавидить свекруху і внучку накрутила. То тим більше, чого йти туди, куди тебе не запрошували і де тебе ненавидять?
Додаю напруги• 13 мая 2024
Автор, захищайте свою дитину. Я пройшла через це. Перший раз було дуже складно сказати, щоб не приходили батьки, наступні роки вже легше. Так і пояснювала, що це найважливіший день року для дитини, і вона має повне право провести його так, як сама хоче. А привітати можна у будь-який інший день. А як свекруха це сприйме, це вже її вибір. Вразлива в вашому випадку саме дитина, яка і так пережила багато, і дуже потребує підтримки з боку батьків.
Пожмаковна• 13 мая 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Якщо вас не дай Боже не стане, то бабуся має повне право стати законнис опікуном дитини...
Тому заздалегідь напишіть заповіт, щоб дитину ні в якому разі не залишати бабусі. Маю надію, що психолог вам теж це порадив зробити давно.
Ви теж наче та баба, яка правити всіма любить. Прививаєте всім провину і маніпулюєте. Душніла ще та видно
Душка-свекрушка)))• 13 мая 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Ситуація така, що це мама ТАТА , його мама, частина роду!!! Він же якось вижив з ’небезпечною’ жінкою яка становить загрозу???
Чому він має посилати свою власну матір за ради дочки? Що це за вибір такий???
Говоріть бабусі, що дитина інтроверт і не хоче , щоб її торкалися , що є особливості, а не баба-дура небезпечна.
Щось у вас там у царстві розових поні не все так однозначно...
От так і виріс. Його зламали в дитинстві, він був зручною дитиною, яка безумовно підкоряється старшим. Тепер слова не може сказати проти, дитину свою захистити не може. Мабуть і сам не має кордонів і ще хто зна, який він буде в старості. Від осинки.... самі знаєте що.
Кишмишная Мая• 13 мая 2024
Ответ дляПапобус
А у чоловіка язик відпаде таке своїй мамі сказати?
Треба вчитися будувати відносини і не рубати з плеча, бо легше всього все зруйнувати.
Так, бабуся з прибабахом, не навчання любити по іншому. Але розмовляти і вибудовувати стосунки завжди можна, а не розвісити ярлики хто порушує кордони.
Чому так пишу, бо маю бабусь які моментами були нестерпні, одна навіть били мене у трирічному віці(я це запам´ятала, бо більше ніхто мене ніколи у житті не бив), а от у 13-17 ми були з нею найкращі подруги, хоча погляди на життя у нас були дещо різні, але вона мене багато, багато чого навчила.
А могла б як донька автора тримати образи усе життя і зациклюватися, що мені у комусь не подобається. У кожній людині є щось хороше,що може нас об´єднати.
У реальному житті у мене багато друзів і 0 конфліктів на роботі (стаж 17 років).
Хоча я теж інтроверт і схильна до усамітнення, і обійми з чужими людьми і поцілунки з подружками мені не припустимі.