Колупалочка• 13 мая 2024
Подскажите по алиментам
Подавала в 2021году через исполнительную службу на алименты. Бывший на то время не работал и время от времени от себя на мою карту ложил 1000 грн с указанием что это алименты. Сегодня узнала что он больше чем полгода работает официально, а алиментов нет уже 3 месяца. Теоретические должно же с это ЗП снимать деньги и переводить мне на карту, а не он сам. Или как это все происходит?
Что мне нужно сделать чтобы добиться хотя бы эту гребную тысячу? Ехать в исполнительную? Или писать заявление? Или какой вообще алгоритм действий в таких случаях?
Марфа Українівна• 13 мая 2024
Да, пишите на исполнителя, что есть информация о том, что трудоутроен и не сообщил об этом.
Может, исполнитель ’провтыкал’, а может этот мужчина все-таки неофициально работает.
Хитрушка-чекушка• 13 мая 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Лишите его родительских прав, чем за тысячу сражаться
Одне іншому не заважає.
Позбавлення батьківських прав не звільняє від сплати аліментів.
До того ж, ми не знаємо обставин автора.
Може їй та тисяча як повітря потрібна.
ФФФФристайла• 13 мая 2024
Щоб ви отримували аліменти треба було залишить реквізити банківської картки своєї. Краще, щоб ви отримували зразу з бухгалтерії роботодавця, а не через виконавчу, так буде швидше
У вас є два шляхи: або піти на прийом до виконавця і сказати, щоб надав вам помісячний розрахунок заборгованості з аліментів за весь період плюс щоб стягнув аліменти за місцем роботи чоловіка, або залишити скаргу на невиплату аліментів, це можна зробити через сайт урядової гарячої лінії. Відповідь отримаєте письмово через місяць десь.
Мінімальний розмір аліментів зараз більше тисячі. За той час, що чоловік був безробітний, йому мали нараховувати борг , виходячи із середньої заробітної плати по вашій області. Це набагато більше нещасної тисячі. І це він має доводити, що платив, а не ви.
ФФФФристайла• 13 мая 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Одне іншому не заважає.
Може їй та тисяча як повітря потрібна.
Позбавлення батьківських прав позбавить дитину від зобов´язання платити аліменти батьку. А інакше цілком може бути, що ’папка’ згадає про дитя на старість і буде дитина ще ’папку’ утримувати.
Якщо автору потрібна тисяча як повітря, то доцільніше отримувати хоча б мінімальний розмір аліментів по закону, і це більше тисячі.
ФФФФристайла• 13 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
Автор, мно вот очень очень интересно, а почему вы свой вопрос не адресуете юристам, которые действительно в теме? Здесь же нет ни юристов, ни каких-либо других реальных специалистов.
Или вам не нужен ответ, вам просто ’а поговорить’?)))
Ви юрист без роботи?)
Якщо для автора тисяча - це суттєві гроші, то де вона візьме їх на консультацію юриста? І сенс платити за те, що їй вже безкоштовно написали тут? Юрист їй скаже те саме, лише за гроші)))
Молчавочка• 13 мая 2024
вам сейчас уже мало что надо делать))
1. на сегодняшний момент 3 мес задолженности=100% мобилизации.
2.Если вы в исполнительную напишете или пойдете и скажете что у него долг-они сразу инфу дают ТЦК.
Мой платит мне от себя.хотя я подавала на алименты.неделю назад просил меня написать письмо в исполнительную,что он платит и я к нему претензий не имею. т.к. на работу пришла бумага и если есть долг,то..) и исполнитель звонила в бухгалтерию..
Вам проще пойти в исполнительную и обновить данные его.(по коду инд) его найдут сразу и искать будет уже он вас.
Р.С.сестра работает в исполнительной+сама писала писульку такую.
им дали задание инфу по всем долджникам передавать в ТЦК.
Помогите им))
Хитрушка-чекушка• 13 мая 2024
Ответ дляФФФФристайла
Це зрозуміло. Просто батька від аліментів це все одно не звільнить.
А комент був типу «позбавте батьківських прав та забудьте про аліменти».
А власне, якого біса, автор має втрачати належне їй за законом?
Ответ дляФФФФристайла
Ви юрист без роботи?)
в Украине тысячи БЕСПЛАТНЫХ юристов. Получить их консультацию можно даже не вставая с дивана ))
БФ Право на Захист, NRS, DRS и т.п.
Плюс еще есть государственная программа - Безоплатна вторинна правнича допомога — представництво інтересів людини у судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів для звернення до суду.
БФ Право на Захист, NRS, DRS и т.п.
ФФФФристайла• 13 мая 2024
Ответ дляОлена_Луг
БФ Право на Захист, NRS, DRS и т.п.
В Україні є лише одна офіційна служба, що надає безкоштовні юридичні послуги - безоплатна вторинна правова допомога. Щоб скористатися її послугами безоплатно, треба мати пільгову категорію. Ви впевнені, що автор - особа з інвалідністю чи має статус малозабезпеченої? Це перше. Друге: більшість юристів у цій службі або випускники без досвіду, або передпенсійного віку, що вже аби швидше до пенсії... На гарячій лінії у них взагалі студенти сиділи ))) уявляю, як вони наконсультують.
Кожен обирає самостійно де йому шукати інформацію. Автор надала перевагу тим, хто вже пройшов через подібне чи в темі і може порадити. Ви можете скористатися послугами безкоштовних юристів, з якими у вас не буде жодних договірних зобов´язань, які навряд чи мають подібний досвід і самі шукатимуть інформацію в Інтернеті))) Не піде практикуючий юрист робити безкоштовно, а ось студент задля досвіду так. Якість відповідна.
Ответ дляФФФФристайла
мне искренне Вас жаль...
ограниченность - это Ваш сознательный выбор ?
наКоблучках• 13 мая 2024
Если неофициально работает/работал, должны считать по сребней зп от вашего региона
То, что он от себя бросал это вообще не считается, они могут вычесть эти сумму из его долга
А вот то, что впша исполнительная ничего не делает это факт.
Вам должны насчитать со дня вашей щаявы или решения суда ( не помню с какой даты) сумму алиментов , если он работает то из официалной зп.
Идите и выясняйте. Вам ничего никто делать не будет, вы молчите и они ничего не делают.
Жалуй е ь, пишите, стучите и вам откроют.
Мин.алименты на сегодня больше, чем 1000
Сейчас должников берут за задницу и одних из первых на фронт, если долг 3 месяца и больше
Так что вперед. И ничего не бойтесь
наКоблучках• 13 мая 2024
И да, сумма должна заходить через исполнительную. Никаких почтовых переводов и личных карт.
Ваш муж быаший о правляет на их счет, а они уже лично на ваш. И все фиксируется. У меня так.
Колупалочка
• 13 мая 2024
Ответ дляФФФФристайла
Спасибо. Реквизиты оставляла когда подавала заявление в исполнительную. А почему ничего не отчисляется это вопрос. Это на 1545 нужно звонить?
наКоблучках• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Звоните, не помешает
Я находила почтовый адрес главной исполнительной города ( не районной) и писала жалобу.
Только подробно напишите номер справи, кто вы, и почему нет отчислений.
Мне мгновенно ответили и дело пошло в ход. Тоже сидела сложила лапки и ждала 4 месяца
наКоблучках• 13 мая 2024
Возможно он в курсе, что нужно платить пока был безработный, но не платил.
Тогда он должен быть в реестре должников
Короче, вам нужно найти контакт своего исполнителя и лично ее все расспросить. Поедьте к ней, не помешает.
ФФФФристайла• 13 мая 2024
Ответ дляКолупалочка
Краще не дзвонити, а скласти звернення самій. Так швидше і надійніше. У зверненні вказати піб боржника, його адреса реєстрації (якщо відома). Коли і у яке відділення виконавчої ви звернулися, номер виконавчого листа (якщо є), на утримання якої дитини аліменти (прізвище, ім´я, рік народження).
Потім вказуєте, що станом на 13 травня 2024 судове рішення не виконується з ...(вказуєте дату, коли востаннє отримали аліменти ОФІЦІЙНО, а не по тисячі від боржника). Обов´язково відзначаєте, що вам стало відомо, що боржник протягом півроку офіційно працевлаштований, якщо знаєте - місце його роботи. І прохання вжити заходів для виконання судового рішення в повному обсязі, стягнути аліменти та заборгованість з аліментів за вказаний період.
Але дивіться, якщо і правда передають відомості на тцк, то вже вирішуйте самі - чи скаржитися чи тихо піти до виконавця.
Колупалочка
• 13 мая 2024
Ответ дляФФФФристайла
Благодарю вас за такой подробный ответ и что не прошли мимо! Наверное нужно поехать, хоть и ехать в другую область ( мне и эта тысяча как спасение была, а теперь и ее нет
Хитрушка-чекушка• 13 мая 2024
Ответ дляФФФФристайла
Тцк це теж непогано. Буде служити. - буде автор отримувати аліменти регулярно.