Смурфик• 13 мая 2024
Хто нещодавно купував квартиру?
Які етапи оформлення?
Я поки що на етапі підписання договору купівлі продажу. Він є на руках. Що далі?
Смурфик
• 13 мая 2024
Ответ дляНиколай-b526
выйти от нотариуса и можете напиться!)
Мене так вимучили рієлтора, що, дійсно, хочеться напитися. Більше ні за що з ними не звяжуся. Аферисти.
Смурфик
• 13 мая 2024
Ответ дляДружная семейка
Гроші отримали? Якщо так, то це кінцева.
Віддала((
ЯНаПэПэ• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Мене цікавить реєстрація права власності.
Нотаріус вже це зробив
Бандитка Сью• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Так Нотаріус все і оформлює
Дружная семейка• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Потім в цнап можете сходить.
ПС. Не потрібно, як підказали нижче.
Смурфик
• 13 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Нотаріус вже це зробив
У мене немає свідоцтва. Дала тільки договір.
ЯНаПэПэ• 13 мая 2024
Ответ дляДружная семейка
Потім в цнап можете сходить.
ПС. Не потрібно, як підказали нижче.
Вже 3 роки, якщо не більше, це робить нотаріус, візит в цнап непотрібний
ЯНаПэПэ• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Воно існує лише в електронному вигляді.
Можете самостійно в реєстрі перевірити
Дружная семейка• 13 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Зрозуміла, дякую.
Чижик Пижик• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
у вас там є витяг про реєстрацію права власності. це ваше ’свідоцтво’
вітаю з хатою))
Николай-b526• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
в пакете документов, нотариус должна вам была дать Витяг з реестру прав на нерухоме майно.. вот это и есть последний этап...
Смурфик
• 13 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Нотаріус вже це зробив
Це витяг з державного реєстру речових прав? Це і реєстрація права власності?
ЯНаПэПэ• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Так
Білий непомітний папірець, роздруківка, без печаток і підписів
Тріль підпільний• 13 мая 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Так
В мене з печаткою
Смурфик
• 13 мая 2024
Ответ дляНиколай-b526
Так, це бачу)
Дякую
ЯНаПэПэ• 13 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
В мене з печаткою
Пощастило ))
Але ця печатка - формальність для вашого спокою, бо наші люди не довіряють електронним реєстрам. Нотаріуси ´´придумали´´ ставити свою печатку
Тріль підпільний• 13 мая 2024
Ответ дляPrervana
Может и без печати быть) это так, декоративный элемент. Если брать вытяг не у нотариуса, а самостоятельно из базы тащить, то печати не будет
Ааа
Не, я сразу сказала мне с печатью, для самоуспокоения и хоть видимость чтоб была , что это документ
Смурфик
• 13 мая 2024
Ответ дляPrervana
Да. Говнячая бумажуля а4
Вже побачила. Саме така і є. Думала, що має бути на спеціальному листку з голограмою)
ЯНаПэПэ• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Вітаю
Що купили?
Смурфик
• 13 мая 2024
Ответ дляPrervana
А ще підкажіть, будь ласка. Хочу приписати дитину. Це в службу у справах дітей?
Тріль підпільний• 13 мая 2024
Ответ дляСмурфик
Це в цнап